Strategické

Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo!

18. května 2014 v 17:16

Nudí vás už obyčejné strategické obranné hry? Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! přináší řadu nových a originálních možností! Proč se potýkat s nepřáteli, kteří se na vás valí z jednoho směru, když se můžete pustit do boje s monstry, která budou útočit odevšud? Zaujměte bojové postavení - skřeti, pavouci i zlí duchové si to míří přímo na vás!
Nudí vás už obyčejné strategické obranné hry? Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! přináší řadu nových a originálních možností! Proč se jako vždycky potýkat s nepřáteli, kteří se na vás valí z jednoho směru, když se můžete pustit do boje s monstry, která budou útočit odevšad? A o tom to právě je!
Na začátku hry máte ve svém arzenálu tři druhy zbraní, jejichž nabídka se ovšem během boje s nepřáteli náležitě rozšíří a vylepší! Dejte si však pozor: spolu s účinnějšími zbraněmi vás čekají i silnější nepřátelé z mnoha dalších směrů! Vítězství bude záviset jen a pouze na vašich schopnostech - zvolíte si k modernizaci tu správnou zbraň na správném místě? Zaujměte bojové postavení - skřeti, pavouci i zlí duchové si to ve hře Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! míří přímo na vás!


Civilization V (CZ)

8. ledna 2013 v 22:22
 


Lokalizace: Česká
Popis: Civilizace 5 kompletní edice, obsahuje veškerá DLC + datadisk Gods & Kings
Rok vydání: 2012
Verze hry: 1.0.1.705
Ochrana: není, nainstaluj a hrajPopis:
Tahové strategie série Civilization staví hráče do role vůdce národa, s nímž se snaží ovládnout svět. Budujete města, zkoumáte technologie, vedete války a vůbec máte na starost všechno, co nás v hodinách dějepisu tolik nudilo.

Útěk z ráje 2 - A království, Quest

8. ledna 2013 v 20:47
Útěk z ráje 2 - A království, Quest


Lokalizace: english

Popis: Strategické hra

Minimální konfigurace: OS: Windows XP/Vista/7/8 CPU: 1.0 GHz RAM: 256 MB DirectX: 9.0 Hard Drive: 121 MB

Rok vydání: 2012

Ochrany: Žádna,nainstaluj a hraj Full.

Odkaz na recenzi: http://www.bigfishgames.com/download-games/5607/escape-from-paradise-2-a-kingdoms-quest/index.html

Obal CD:


Budete pracovat na poskytování svch čtyř základních potřeb: žízeň, hlad, sociální a spánek.
Navigovat každeho člena kmene může být trochu složitější, ale je to něco, co si zvykneš snadno.
Budete také muset upgradovat statistiku každého člena kmene,
které budou pobíhat kolem tří základních úkolů: řezání dřeva, stavební a shromažďování dřeva

The Settlers 7

23. září 2011 v 14:39
http://www.feelingrose.com/images/new133.gifThe Settlers 7 -

Popis:
Populární série strategických her The Settlers se dočká pokračování na jaře příštího roku v podobě titulu Settlers 7: Paths to a Kingdom na PC. Informaci oznámila vydavatelská firma Ubisoft. Hru bude vyvíjet tým Blue Byte, můžeme se prý těšit na vybalancované osidlování, transport a produkci.

Odkaz na recenzi: http://games.tiscali.cz/reviews/settlers-7-video-recenze/

Civilization 4 Complete Edition CZ

23. září 2011 v 14:38
Civilization 4 Complete Edition CZ


Civilization 4 je jedinečná strategie, která hráči nabízí možnost vést vybraný národ od úsvitu lidstva až po období dobývání vesmíru a stát se největším vládcem všech dob. Díky Civilization 4 Complete máte možnost dosáhnout dosud neznámých úrovní herních zážitků, neboť zde v jednom balení najdete původní hru Civilization 4, rozšíření Warlords, které se zaměřuje na boj, i výpravné rozšíření Beyond the sword.

Medieval Lords

3. září 2010 v 22:39

Medieval Lords

Medieval Lords je ekonomicko/budovatelsko/bojová 3D strategie. V základu se jedná o klasickou stavitelskou strategii, která je však na rozdíl o konkurence situovaná do středověku a navíc nutí hráče budovat a vylepšovat bojové jednotky pro obranu města proti 20 různým nepřátelům. Stavění vlastního města se bude odehrávat za vysokými hradbami středověkých měst, které bude hráč sledovat z libovolného úhlu pohledu a z libovolné výšky. Tradiční management města bude nejlepší ovládat z vysokého nadhledu, zatímco na inspekci města se bude nejlépe hodit pohled z očí běžného obyvatele. Mezi další na tento žánr netradiční, prvek patří možnost stavět na libovolném místě. Hráči totiž nebudou omezeni žádnou síti parcel. Důležitým faktorem hry je nejenom vlastní stavění, ale také spokojenost jeho obyvatel. Bude-li hráč jako bůh/starosta, architekt/vojevůdce úspěšný, budou jej obyvatelé uznávat. Pokud si však jejich srdce a mozky svým dílem nezíská, bude nejspíše sesazen v pravidelných volbách. Medieval Lords je velice zajímavý titul, který by neměl uniknout zejména fanouškům her jako SimCity.


Call of Duty: United Offensive

3. září 2010 v 22:35

Call of Duty: United Offensive

Jedná se o datadisk ke hře Call of Duty a ke hraní je nutné vlastnit původní hru. Singleplayerová kampaň tohoto datadisku je rozdělena do tří částí a opět si v nich budete moci postupně zahrát za Brity, Američany i Rusy. Kampaně za jednotlivé národy na sebe přitom přímo nenavazují, každá má svůj jasně daný začátek i konec. Přídavek se zaměřuje hlavně na velké a intenzivní bitvy, mimojiné se můžete těšit třeba na bitvu u Kurska (1943), tedy největší tankový konflikt 2. světové války.

Alwar-Farm Frenzy 3.

3. září 2010 v 22:32

Alwar-Farm Frenzy 3.

V pokračování oblíbené manažerské strategie se tentokrát vžijete do role sympatické farmářky Scarlett a vydáte se do exotických destinací zakládat prosperující farmy. Na svých cestách se dostanete do Afriky, Jižní Ameriky a dalších oblastí. Vaším úkolem je pomáhat místním obyvatelům s farmařením, ale hlavním cílem je sehnat dostatek hlasů pro nadcházející prezidentské volby do mezinárodní Farmářské Unie. Podaří se vám uspět v jednotlivých misích, získat tak důvěru farmářů a uspět ve volbách

Rise Of Nations

3. září 2010 v 22:31


Popis Oznámení historické RTS Rise of Nations příliš nadšení nebudila. Hra svým konceptem až příliš připomínala tehdy kralující Empire Earth a screenshoty rozhodně nedávaly najevo, že by grafika byla silnou stránkou hry. Despekt ve chvíli, kdy na redakčním stole přistála recenzní kopie, byl tedy jistě na místě. Ale zázraky se občas dějí. Někdy Bůh vyplýtvá své schopnosti na mrzáka, který se ze samé radosti pět minut poté nakazí neléčitelnou pohlavní chorobou, jindy sáhne po dobrém skutku většího kalibru a vnukne vývojářům dostatek geniálních myšlenek k vyrobení nenápadného, originálního a hratelného hitu. Jako Rise of Nations…

Rise of Nations by se daly ve zkratce popsat jako skvělý mix několika strategických klasik. Civilization, Empire Earth, Age of Empires, Total War, Warrior Kings - prvky ze všech těchto her zde tvoří perfektně namíchaný guláš. Ale podobnosti by asi nikomu nestačily, takže si pojďme popsat hru pěkně od píky.

Herní možnosti Rise of Nations jsou široké. Nezbytností je tutorial - ale ten tu ani není potřeba. S jednoduchou a elegantní in-game nápovědou je každý za pět minut ve hře jako doma, Rise of Nations což je vzhledem ke komplexnosti hry úžasné. Lepším začátkem je rychlý skirmish souboj, samostatný scénář, či dobyvatelská kampaň. První možnost je jasná, druhá nabízí řadu pěkných map s ne příliš různorodými úkoly - a třetí tvoří hlavní šibenici na čas, který osamělý hráč u Rise of Nations stráví. Kdo by se nechtěl chopit jednoho z osmnácti národů a provést ho více než tisíci lety historie podle svého nejlepšího vědomí a svědomí?

Kampaň ponejvíce připomíná dynamicky generované mise ve Warrior Kings: Battles smixované se strategickou částí z her série Total War. Odehrává se na mapě světa, která je rozdělena do několika desítek provincií. Každá z nich patří nějakému národu, některé jsou ze začátku neutrální a okupované barbarskými hordami, to se ale změní během prvních několika tahů. Charakterizovány jsou jednak svou silou (čím vyšší, tím těžší je pochopitelně je dobýt), jednak tím, zda poskytují zásoby armádě, speciální bonusové karty či suroviny, jednak tributem, kterým přispívají do pokladny a za který se provádějí všechny akce. Na začátku mají všechny národy bojující o světovládu pod svou kontrolou pouze provincii s hlavním městem a jednu armádu. V jednom tahu je pak možné provádět diplomatické techtle mechtle (koupit si cizí území, dohodnout mír či válku), zlepšovat obranu vlastních území, přesunovat armády v rámci své vlastní říše, kupovat si speciální karty s různými efekty pro bojovou část a také provést jeden útok na provincii nepřítele sousedící s polem, kde právě armáda stojí. Rise of Nations V klasické RTS části, o níž si ještě leccos řekneme v následujících odstavcích, se pak rozhodne o tom, zda je útok úspěšný či nikoliv a do akce se dají počítačoví protivníci.

Prostor pro delší zastavení v recenzi si bezesporu zaslouží počet a variabilita národů. Rise of Nations jich nabízí celkem osmnáct, přitom ale každý z nich má řadu vlastních výhod, nevýhod, speciálních jednotek a bonusových karet. Angličané mají ve starších obdobích skvělé lučištníky, později pěchotu a stíhačky, navíc mají bonusy k obchodu a rozšiřování hranic, Rusové mají skvělé těžké bojové jednotky v moderní době a nepřátele ničí strašlivá zima, která v jejich krajích panuje - a takhle by se dalo pokračovat dlouho. Vybalancovanost národů se těžko posuzuje a většinou se pozná až po několika týdnech hraní, v prvních multiplayerových zkouškách ale hra i v tomto obstála.

Stronghold

3. září 2010 v 22:28

Stronghold

Staňte se hradním pánem, proberte úlohu ochránce, poddaných a strážce přístupových cest do země. Vždy a všude číhá nebezpečí. Nebo se postavte na čelo armády, najděte slabé místo v obraně hradu. Hra je jedinečnou směsí budovatelské a válečné RTS. Je zasazená do středověké Evropy, hráč buduje osadu a opevnění a setkává se ve válečných konfliktech. Tato hra obsahuje více budov - opevnění jako tradiční RTS a bojů jako kterékoli budovatelské strategie v minulosti.

Rise of Legends

21. března 2007 v 5:43

Rise of Legends

RISE.OF.NATIONS.RISE.OF.LEGENDS-NoCd C..Games-Strategy2.27 GB555214
Rise of Nations: Rise of Legends
Výrobce:Big Huge GamesVydavatel:MicrosoftV ČR:CD Projekt
Datum vydání:květen 2006Vydáno v ČR:červen 2006Lokalizace:titulky
Homepage:http://www.microsoft.com/games/riseoflegends/
Hodnocení74%
Strategie Rise of Legends je v mnoha směrech duchovním nástupcem povedené historické strategie Rise of Nations. Tentokrát se však autoři rozhodli pustit do něčeho nového. Do hry zahrnuli fantasy svět, ale hlavně, se vyhli zaběhnutým klišé a la orkové a elfové. Vzniká tedy svět, kde se střetává svět magie se světem techniky a samozřejmě to nepřináší nic "dobrého." Jsou zde tři velmi odlišné civilizace. První jsou "Vinci," kteří používají klasickou techniku po vzoru Leonarda da Vinciho. Další jsou Alinové, s nádechem Arábie a silou spočívající hlavně v magií. Poslední civilizací jsou Cuotlové, kteří vzor pro svůj boj nacházejí v Mayské civilizaci. Hlavní aspekty hry jsou převzaty z Rise of Nations, jen k nim je přidáno ještě pár dalších novinek. Když pomineme všechny ostatní herní rysy, tak tím největším skokem je audiovizuální zpracování, což má na svědomí kompletně přepracovaný herní engine.
Dostupné info:
- Recenze hry
- Preview
- Diskuze

Dostupný download:
- Screeny
- Video
- Demoverze
- Patche
- Wallpapery
Obrázek ze hry
Rise of Nations: Rise of Legends
 
 

Reklama

Rubriky