Simulátory

Waterpark Tycoon (2014)

11. srpna 2014 v 15:23


Blíží se léto a tak si rychle postavte svůj vodní svět v nové Tycoonovce pod názvem Waterpark Tycoon. Stavte nejlepší a největší atrrakce v okolí, vydšlávejte peníze a starejte se o hosty tak, aby byly všichni šťastní. Skvělé efekty vody. Spousty atrakcí a obchodů. Umístění atrakcí jak pod tak nad terénem. Režim mise, ale také volné hry.
Šťastné záhrobí

16. května 2014 v 15:01

Vítejte u hry Šťastné záhrobí - pohodového simulátoru, ve kterém budete pomáhat čerstvě zesnulým a různým ztraceným duším s budováním jejich vysněného "onoho světa". Prozkoumávejte prapodivné a zároveň úchvatné lokace, objevujte různé skryté předměty, plňte desítky náročných misí a vybudujte si v záhrobí svůj vlastní kousek ráje!
Vítejte u hry Šťastné záhrobí - pohodového simulátoru, ve kterém budete pomáhat čerstvě zesnulým a různým ztraceným duším s budováním jejich vysněného "onoho světa". Využijte své vůdcovské schopnosti, ovládejte zástupy potrhlých postaviček, které právě dorazily na věčnost, a pomozte jim se řádně zabydlet. Žádný odpočinek je ale nečeká, protože je okamžitě pošlete stavět domy, sbírat suroviny a vydělávat peníze, aby se vaše víska mohla zdárně rozvíjet. Prozkoumávejte prapodivné a zároveň úchvatné lokace, objevujte různé skryté předměty, plňte desítky náročných misí a vybudujte si v záhrobí svůj vlastní kousek ráje!

SimCity

25. března 2014 v 13:15

The Sims 3 - Kompletní Edice (CZ)

15. března 2013 v 15:04

Svoboda v The Sims 3 vás inspiruje díky nekonečným kreativním možnostem a pobaví vás nečekanými překvapeními, která mohou být více, či méně příjemná. Vytvořte si více než milión originálních simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si vše od jejich vzhledu, přes osobnost až po domov snů. Poté se s nimi vydejte objevovat nová místa ve městě a setkávat se s dalšími simíky ve čtvrti. Online naleznete exkluzivní doplňkový herní obsah a rozsáhlou paletu onlinových funkcí, včetně bonusu v podobě SimBodů v hodnotě 6 Euro a dalšího města ke stažení. Díky zbrusu novým rychlým výzvám a příjemnému hernímu systému vám The Sims 3 poskytují svobodu volby zda naplníte osudy svých simíků a splníte jim jejich sny, či nikoli!


Train Simulator 2013

26. února 2013 v 16:29

Čistá verze 2013 - obsahuje tratě: London to Brighton, Munich to Augsburg, Sherman Hill, The Isle of WIght
Do této verze můžete bez problému nainstalovat jakýkoliv addon. Je to nejnovější verze a nejsou problémy s kompatibilitou addonů. A je to menší.

The Sims 3

24. září 2012 v 15:48


Minimalni konfigurace PC:

Windows XP (Service Pack 2)
2.0 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní
1 GB RAM
6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory.
128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0

Windows Vista (Service Pack 1)
2.4 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní
1.5 GB RAM
6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory.
128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0

Pro počítače s vestavěnou grafickou kartou hra vyžaduje minimálně:
Intel integrovaný čipset, GMA X3000 nebo lepší.
2.6 GHz Pentium D CPU, nebo 1.8 GHz Core 2 Duo, nebo ekvivalent
0.5 GB RAM

Popis hry:
Třetí Simíci nabízí vytvořit si skutečně jedinečnou osobnost, která bude žít v otevřeném světě. Vývojáři slibují v podstatě nekonečné možnosti bez omezení. Návštěvy sousedů, procházky po okolí, po městě. Jen na tvorbě svého Sima máte možnost se vyřádit takřka donekonečna, od postavy přes obličej až po osobnost. Právě osobnost by měla hře dávat zcela nový rozměr při sledování vztahů mezi Simy. Samozřejmě zůstávají možnosti vybavení domů, nekonečné piplání s nejmenšími maličkostmi.CorsiX Theme Hospital Beta5

24. září 2011 v 17:16

Smích a nemoci, obojí na vás čeká v pokračování veleúspěšné hry firmy Bullfrog. Navrhněte, udržujte a spravujte špičkové nemocniční zařízení, využívejte omezené zdroje, které máte k dispozici, a za léčbu inkasujte peníze. Neúprosná smrtka kráčí chodbou, nemocní mají velmi podivné symptomy a personál si chce hrát na ošetřovatele a doktory. Budete se smát až vám potečou slzy, nebo dokud nedostanete nějakou hodně ošklivou srandovní nemoc!

The Sims 3 Zahradní mejdan

24. září 2011 v 17:15
http://www.feelingrose.com/images/new133.gifThe Sims 3 Zahradní mejdan / Outdoor Living Stuff - Kolekce
Úplně poprvé si mohou vaši Simíci vychutnávat luxusní bydlení i venku. Nesejde na tom, jestli si zdobí svou dokonalou terasu, hoví si ve vířivce, anebo připravují špičkový gril na úžasnou grilovačku. Vaši Simíci si nové zahradní doplňky rozhodně užijí naplno. Dejte svým Simíkům vše, co potřebují, aby si mohli i venku žít stylově a v pohodlí, dopřejte jim The Sims 3 Zahradní mejdan! , Vybudujte svým Simíkům dokonalé venkovní prostředí pomocí stylového nábytku, venkovní elektroniky a příjemných ohnišť a krbů. , Dopřejte svým Simíkům jedinečné potěšení, které si mohou užít v několika vířivkách s jedinečným designem. Mohou jen tak relaxovat s přáteli, anebo si užít trochu té romantiky se svými milými. , Pořádně to rozpalte s novým zahradním grilem, který se stane nedílnou součástí vaší venkovní kuchyně a pozvedne vaše vaření na zcela novou úroveň. , Vybírejte si ze dvou nových stylů. "Zahradní terasa" a "Západ slunce na verandě"

FIM Speedway Grand Prix 3

24. září 2011 v 17:15
http://www.feelingrose.com/images/new133.gifFIM Speedway Grand Prix 3
Utkej se tváří v tvář největším hvězdám 2008 speedway season, jakými jsou Lukáš Dryml, Nicki Pedersen, LeighAdams, Jason Crump, nebo Tomasz Gollob. Čeká tě kupování motorek, opravy a tuning. Tato simulace individuálních jízdních stylů je založená na skutečné charakteristice jezdců speedway
Odkaz na recenzi: http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-fim-speedway-grand-prix-3-p-8403.html

EEP Virtuální železnice

24. září 2011 v 17:13
http://www.feelingrose.com/images/new133.gif
EEP Virtuální železnice/ Virtual Railroad Professional 4.0 (CZ)
Díky EEP 4.0 máte celý svět železnic ve svých rukách! Projekt, nastavení, design a komplexní kontrola jednotlivých prvků, absolutně autentických, lokomotiv a vagonů - to vše jen kliknutím myši! Toto je ideální nástroj pro strhující a silný zážitek v realistickém 3D prostředí - s plynulým střídáním dne a noci a proměnlivým počasím. Čekají na vás vlakové soupravy, volně definovatelné trasy, celá města s tramvajemi a auty i opravdu komplexní signalizační systém

Alcatraz Tycoon

24. září 2011 v 17:12
Alcatraz Tycoon


Ovládáte Alcatraz od jeho počátků v roce 1934 až do jeho ukončení
Realistické 3D 'Virtuální Alcatraz'
Hrajete prostřednictvím řady stále obtížnější scénářů a zdokonalujete své dovednosti ve hře
Pozice strážní věže a dalších zařízení na ostrově
Vše v interiéru je autentické s Alcatrazem
Udržujte vězni pod kontrolou a přibírejte výtržníky do basy

Sim City 3000

24. září 2011 v 17:12
Sim City 3000
Jedná se už o třetí pokračování, nepočítám-li k tomu několik datadisků,
skutečně vynikající a určitě i známé, navíc zaručeně oblíbené strategie,
obohacené o několik nových prvků. Vaším úkolem je postavit vlastní město
a potom ho neustále hlídat a kontrolovat. Řečeno lapidárně, jste neomezeným
pánem města, tedy vlastně Bohem, který dokáže a také provede vše, na co si
jen pomyslí. Zachce-li se vám, zvednete i několika násobně nájemné, budujete
města a atraktivní turistická střediska, zkrátka, vaší fantazii se meze nekladou.


Hospital Tycoon

24. září 2011 v 17:10
Hospital Tycoon

Download češtiny do hry Hospital Tycoon (59 kB)

Hospital Tycoon


The Sims 2

24. září 2011 v 17:09

The Sims 2: Bon Voyage je šestý datadisk pro sociální simulaci The Sims 2, který Simáky osvobodí od každodenních kariérních starostí a uvrhne je na dovolenku do jedné ze tří lokací. Konkrétně to je exotický tropický ostrov s luxusním ubytováním, kempink v přírodě a dovolenka na Blízkém Východě. Ve všech těchto lokacích čekají na Simáky nové aktivity a setkání s doposud nepoznanými kulturami a místními zvyky.


Super-Bikes

24. září 2011 v 17:09
Super Bikes Riding ChallengeGames-Simulation2.1 GB4829391

Super-Bikes: Riding Challenge se představuje

Nová závodní hra od tvůrců her jako je Evolution GT (2006) nebo Screamer (1995) se nese i nadále ve velmi rychlém tempu, ale tentokrát si necháme od dvě kolečka méně a vrhneme se na jednostopá vozidla. Super-Bikes: Riding Challenge připravuje společnost Milestone s.r.l. (Italové), která již několik závodních her s motorkami má za sebou. Pro Electronic Arts Sports dělali hry Superbike, Superbike 2000 (recenze - 88%) a Superbike 2001, které byly hodnoceny velmi dobře. Díky těmto zkušenostem chtějí společně s vydavatelskou firmou Black Bean vytvořit nejrealističtější závody motorek na PC a PS2. K tomu budou napomáhat nové ovládací prvky, vylepšená fyzika, umělá inteligence ostatních závodníků a samozřejmě grafický výraz. O tom si můžete udělat představu díky sérii obrázků v naší galerii nebo z jednoho traileru.

 
 

Reklama