Rpg

Zaklínač 3: Divoký hon

8. června 2015 v 22:34Geralt z Rivie se nachází ve skutečně nezáviděníhodné situaci. Zatímco je okolní svět zmítán krutou válkou mezi severními královstvími a nilfgaardským císařstvím, musí pátrat po osobě zmíněné ve starodávném proroctví. Jeho výpravu mu však mnohé ztěžuje, od dravých zvířat, přes lidi nečestných úmyslů, až po fantaskní monstra. Všemu nebezpečenství pomyslně vévodí to nejděsivější ze všech - mocný a všehoschopný Divoký hon. Tajuplné uskupení bojovníků, majících sílu ničit celé armády i města, se zaměřili právě na našeho zaklínače.

Zaklínač 3: Divoký hon je v pořadí třetím dílem v RPG sérii, vycházejícího z knižní fantasy tvorby spisovatele Andrzeje Sapkowského a přímo navazuje na předešlé herní díly. Tento se poprvé odehrává se v plně otevřeném světě, a to 45x větším než je součet lokací z předešlého dílu. Během prozkoumávání světa na hráče kromě hlavní linie čeká i řada vedlejších úkolů, které nabízejí mnoho výzev a hodnotné odměny. Geralt se po cestě setká s řadou charakterů, mezi nimiž se najdou i staří známí, včetně čarodějky Triss Ranuncul (Merigold), či Geraltovy chráněnky Ciri.

Pro Divoký hon tvůrci využili updatovanou verzi svého REDenginu, známého již z druhého dílu. Ten využívá vylepšeného systému zobrazování objektů na obrazovce, což šetří výkon, aniž by to ubíralo open world scénám na spektakulárnosti. Tvůrci se zaměřili také na co nejplynuleji působící bojové animace, co nejvěrohodnější pohyby postav a na obličejovou mimiku. Vylepšen byl rovněž celý soubojový systém, i vývojový strom. Geralt navíc může jezdit na koni, plavat a dokonce se potápět.


Pillars of Eternity

28. března 2015 v 23:14


Nechte si učarovat světem, kde volby, které učiníte, a cesty, po kterých se vydáte, určují váš osud. Obsidian Entertainment, autoři RPG klasik jako Knights of the Old Republic II nebo Fallout: New Vegas přináší klasické RPG ze staré školy. Pokud vám chybí hry jako Baldur's Gate nebo Planescape: Torment, tak zde jste na správné adrese!

Klasická hratelnost
Znovu objevte váš přirozený smysl pro prozkoumávání, radost z napínavého dobrodružství a nadšení z vedení vaší vlastní skupinky dobrodruhů. Po novém fantasy světě budete putovat do hlubin podzemí plných monster, kde budete hledat ztracené poklady a prastará tajemství. Pusťte se do toho a shromážděte vaši partu.

Hlavní vlastnosti:
Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.

Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.

Detailní úpravy postavy: Vytvořte si postavu z jedné z jedenácti tříd - Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.

Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.

Prozkoumejte bohatý a rozmanitý svět:Nádherná předrenderovaná 2D prostředí ožívající v chytlavém příběhu a s živoucími postavami.


Žánr:
RPG

Lokalizace:
EN (audio + titulky), Francouzky (titulky), Italsky (titulky), Německy (titulky), Španělsky (titulky), Rusky (titulky), Polsky (titulky)

Rok vydání:
2015
Pillars of Eternity

Pillars of Eternity

Deathtrap

8. února 2015 v 18:43


Deathtrap je hra plná smrtelných pastí

Magicka

31. března 2014 v 14:29
Popis:

Na první pohled prý působí trochu jako parodie na Diablo, podle prvních dojmů zahraničních novinářů má ale stylem hraní blíž např. ke starším Castle Crashers nebo NOX. Připomeňme si, o co že v ní půjde. Někde na jednom konci světa přebývá jakýsi nejmenovaný zlý lord, kterého sem před lety odkázala rada mocných čarodějů. Ti ale po čase zlenivěli, jejich moc ochabla a místo, aby dohlíželi na vězňovu kázeň, zavřeli se ve svých věžích a neustále jen studují nejrůznější staré spisy. Temný pán za tu dobu postupně získal zpět svoji moc a podmanil si příšery, s jejichž pomocí se hodlá vrátit zpět na hlavní kontinent. Zabránit mu v tom můžete jedině vy - mladý a nadějný kouzelnický učeň. Jak je vidět z nejnovější sady screenshotů, od svého odhalení vloni na podzim vývojáři udělali docela slušný pokrok v grafice: Coby nefalšovaný mág budete mít k dispozici nejrůznější živelná kouzla, jež bude možné užívat samostatně anebo ve čtveřici jako silnější kombo (např. kombinací živlů Země a Ohně stvoříte ohnivou zeď z půdy, která od vás monstra odřízne). A protože tvůrci se rozhodli nijak neomezovat váš přísun many, budou vás podobné kombinace zcela určitě lákat. Nejjistějším a základním prostředkem, jak bojovat se silami zla, však bude samozřejmě čarodějova magická hůl.

The Elder Scrolls V

24. září 2012 v 16:01Lokalizace: CZ

Popis: Pokračování RPG fenoménu, které vypráví nové dobrodružství z fantasy světa, ve kterém na vás čeká přes sto unikátních dungeonů po jinak bohaté fauně a flóře rozsáhlého světa. V některých podzemních kobkách naleznete také unikátní rébusy ale především boj. Skyrim se odehrává 200 let po událostech z Oblivionu. Draci se vracejí do země Skyrim a vaším cílem je zastavit dračího boha, než vás a celou zemi pohltí probíhající občanská válka. Během hraní se ocitnete v konfliktu s obrovským Yettim, s pavouky a dalšími nestvůrami. Zásadní novinkou je, že na začátku hry si nebudete vybírat třídu, a že získáním každého skillu se vám má zlepšovat celková úroveň postavy.

Minimální konfigurace: Windows XP / Vista / 7 2 GHz dvoj-jádrový procesor 2 GB RAM 6 GB místa na disku 512 MB, DirectX 9.0c kompatibilní grafická karta DirectX kompatibilní zvuková karta

Rok vydání: 2011

Starcraft 2 : Wings of Liberty

3. září 2010 v 22:42

Starcraft 2 : Wings of Liberty

Singleplayerová kampaň navazuje na Brood War o čtyři roky později, figurují ty samé postavy: Zeratul, Jim Raynor a Kerrigan. Tři důvěrně známé rasy zůstanou přítomny, čili Protossové, Terrani a Zergové (poslední dvě nebudou disponovat ani obdobou mateřské lodi).
Na otázku, jak tu mohou být Terrani, když byli zničeni na konci Brood War, odpověděl zástupce Blizzardu, že se skládají z odvrácené říše Terran Dominion, a také naznačil, že v příběhu sehraje roli starodávná kosmická rasa Xel Naga. Terrany posílí šikovná jednotka zvaná Reapers, která dokáže překonat nerovný terén se svými jet packy - seskočit dolů i vyletět nahoru.
Tři hlavní rasy (čtvrtá rasa se tu nevyskytne) mají projít celkovou proměnou, být vzájemně ještě více odlišné (žádné ekvivalenty těch samých schopností od ostatních) a zároveň lépe vybalancované.


http://www.xzone.cz/hledat.php3?vyber=&search=starcraft*ii*-*wings*of*liberty&seradit=nazevdown&detail=1&a_aid=fps&a_bid=71df3b8f

Dragon Age

3. září 2010 v 22:41

Dragon Age
Procitnutí přímo navazuje na události popsané v Pramenech. Nákaza se smrtí arcidémona sice skončila, ale zbylí zplozenci se rozprchli do přímořských oblastí, kde začali terorizovat okolní vesnice. Vy jako velitel Šedých strážců dostanete za úkol znovu vybudování řádu a zlikvidování zbytků odporu. Váš příjezd do Šedé tvrze se ale vzápětí změní v obranu před nepřátelskou hordou pod vedením podivného zplozence se schopností mluvit. Po odražení hlavního náporu se dozvíte o třech dalších napadených oblastech v kraji - v každém se děje něco zvláštního a otázkou je především to, kdo nebo co za těmito útoky stojí. Vše je potřeba prozkoumat a tím vaše nové tažení

'Dragon Age: Procitnutí' Screenshot 3

SpellForce2: Gold (Cz)

3. září 2010 v 22:38

SpellForce2: Gold (Cz)

Příběh oblíbeného mixu RPG a strategie Spellforce 2 navazuje na předchozí velmi volně a s pětiletým odstupem. Samozřejmě se v jeho rámci setkáte s některými známými rasami i hrdiny. Na první pohled je možná ani nepoznáte, neboť se tvůrci jali použít nový engine a zdokonalit i grafickou stránku svého díla. Hratelné frakce jsou ve Spellforce 2 tři - The Realm (tvořená lidmi, elfy a trpaslíky), The Clans (orkové, trollové a barbaři) a The Pact (temní elfové, gargoylové a stínové). Každá frakce bude mít jezdectvo, pěchotu i vzdušné jednotky. Nechybí ani ohromní titáni se speciálními schopnostmi. Navíc zde jsou ještě obléhací jednotky. Dále se ve hře setkáte se dvěma počítačem řízenými rasami - Undead a Beastman. Velmi výraznou součástí Spellforce 2 tvoří multiplayer. Vedle Skirmish módu a kampaně se můžete těšit také na kooperativní mód (zahrnující speciální kooperativní kampaň). K dispozici jsou mapy (30) pro Player versus Player, Player versus AI Player i Player versus Monster typy hry.

Minimální konfigurace: Windows 2000/XP, 1500MHz CPU, 512MB RAM, 128MB grafická karta, 5.00GB na HDD, DVDROM

Rok vydání: 2007
Shadow Man

3. září 2010 v 22:03

Shadow Man

Shadowman byl původně comics, jehož příběh byl založen na temné magii a představě dvou paralelních světů, světa živých a mrtvých, světa, jak ho známe a místa, vedle nějž se naše představa pekla zdá být pouhou lehkovážnou fantazií. Tyto dva světy jsou spolu propojeny, pomocí magie je mezi nimi možno procházet. Ze světa mrtvých však zlo může proudit na zem mnohem snáze, než jak můžou ochránci lidského rodu navštěvovat druhou stranu, aby zabránili zlým silám naplnit jejich temné úmysly
 
 

Reklama