Novinky

PRO VŠECHNY

9. listopadu 2018 v 13:56
PRO VŠECHNY CO MI TU NADÁVAJÍ A CHTĚJÍ NOVÉ HRY

TOTO JE OSOBNÍ BLOG,NEJSEM MAJITELEM SERVERU ALAWAR,JEN SEM DÁVÁM

UPOZORNĚNÍ !!:(


JISTÁ KOMTESA NEPOBRALA O CO JDE:(RADĚJI UŽ NEPIŠ,TVOJE NÁZORY JSOU ZCESTNÉ!:(

tady ukázka čím mě zahlcuješ


Postrádám nové hry, hlavně ty se skrytými předměty, všude jsou titulky "Nové hry" a ty jsou z roku 1.....2.......... Tak se snažte prosím prázdniny už skončily. Hezký den K

Samé staré hry, jsem zklamaná, když už nemáte nové skryté objekty na rozdíl od Špidly, tak co spojovačky typu cesta kolem světa za 80 dní, nebo nějakou novou Rise. Hezký den a teochu iniciativy. K

Na hry v angličtině vám kašlu, jsme v ČR, tak se tu má mluvit česky, jo nezapomeňte tenhle komentář rovnou smazat, any s tím neměl někdo potíže. Alawar hry se hrozně zhoršil.K

Pořád stejně slabé hry, už nemáte mozky na nové hry? Jo a nezapomeňte to zkontrolovat, jestli jsem se vás něčím nedotkla. Běžte do háje zelenýho a zmizte z vebu když neumíte dát nové hry [


Aktivace/Prodloužení účtu

24. září 2012 v 15:51Aktivovat účet a přispět tak na chod trackeru můžete těmito způsoby:
bank Bankovní převod
Bankovní převod je pro Vás výhodnějsí, ale trvá 3-5 pracovních dní
bank SMS
SMSkou je Váš účet aktivován během pár minut, avšak není to tak výhodné

Ukradli vám mobil? Zablokujte ho!

7. října 2007 v 18:35


Ukradli vám mobil? Zablokujte ho!Po mnoha letech se všichni čeští operátoři konečně dohodli a začali nabízet službu zablokování volání z ukradeného mobilního telefonu. Nyní záleží zejména na aktivitě nás všech, jak moc budeme databázi ukradených mobilů plnit a tím znesnadňovat jejich prodej bazarům, zastavárnám a dalším nepoctivým prodejcům použitého zboží, kteří ho od zlodějů vykupujíCelý systém zablokování vznikl za spolupráce všech tří u nás působících mobilních operátorů (T-Mobile, Telefonica a Vodafone), Ministerstva vnitra a Policie. Projekt operátory vyšel na milióny korun, systém tak od 1.10.2007 kontroluje ještě před provedením hovoru, zda může být z telefonu voláno. Česká republika je podle MVČR teprve třetím evropským státem, který něco podobného zavedl, zatím blokování IMEI nabízí jen Velká Británie a Francie.
Jediný Eurotel nabízel zablokování IMEI již v předchozích letech, ovšem jen pro jeho síť. Zloději tedy stačilo vyměnit SIM kartu a mohl si z kradeného mobilu klidně volat dál, přes dva zbývající operátory. Proč podobné a vcelku jednoduché opatření nepřišlo již dříve operátoři zdůvodňují tím, že až od roku 2005 umožnil zákon operátorům výměnu informací.
I z ukradeného mobilu (tedy majitelem nahlášeného Policii) lze i nadále volat na tísňovou linku 112.
Oznámení o krádeži nyní lze provést hned na nejbližší služebně Policie, potřebné doklady pro zablokování (doklad o nákupu a IMEI) pak může okradený dodat kdekoliv jinde. Doklady od zboží s sebou samozřejmě nikdo nenosí, takže je-li člověk okraden o mobil např. v Praze jako já taxikářem, nahlásí to okamžitě na nejbližší služebně Policie kterou uvidí. Doma si pak najde doklad o koupi (který si každý pořádkumilovný člověk nejen kvůli záruce u výrobků za tisíce korun uschovává) a doklad či krabici od mobilu kde je uvedeno IMEI. Policie nechce nutit občany s sebou tahat na služebny krabice od mobilů, takže přijme i snímek s IMEI ofoceným z krabice. V případě pokusu o falšování těchto dokladů (doklad o nákupu a IMEI) hrozí dle Policie dotyčnému trestní stíhání, nemělo by tedy docházet ke zneužívání této služby (např. že by konkurenční firma chtěla zablokovat mobil řediteli jiné firmy a pod.)
Softwarová změna IMEI je stále možná u starších mobilů, u nových (a tedy dražších) je to stálé těžší, dle vyjádření operátorů až nemožné. Otázkou tedy je, nakolik se vyplatí investovat do placené změny IMEI vůči reálné prodejní ceně kradeného telefonu. Když doteď zloděj ukradl mobil v hodnotě 2 tisíc korun, prodal ho v zastavárně odhaduji tak maximálně za 500 Kč, protože zastavárník věděl, že takový mobil prodá za cca 1.500 Kč. Od 1. října si však nepoctivý zastavárník buď musí pořídit poměrně drahý hardware na změnu IMEI telefonu, nebo takový kradený mobil odnést k někomu, kdo službu změny IMEI nabízí a zaplatit mu za to. Poslední variantou je odvézt kradený mobil do ciziny, kde podobná služba zatím nefunguje, to se však každému zloději nebude chtít a opět to výrazně ztěžuje prodej kradených mobilů.
Vyhledat si IMEI ukradených mobilů můžete na webu Ministerstva vnitra: www.mvcr.cz/mobily.

Nové Oficiální informace přijdou v květnu

2. dubna 2007 v 2:31
Odpoledních dobách po vydání prvního oficiálního traileru magazín GameInformer prozradil, že další oficiální informace o GTA IV přinese jejich květnové vydání časopisu. Podle dosavadních informací se máme opravdu na co těšit. Květnové číslo magazínu GameInformer by měl přinést velmi rozsáhlé preview a nějaké nové screenshoty. Vše bude bohužel v angličtině, ale až se na internet dostane screen s článkem tak na tomto portálu najdete jeho překlad, aby ti co neumí anglicky nebyli ochuzeny o tak důležité informace.

Historicky první GTA IV trailer je na světě

2. dubna 2007 v 2:30
Jak již můj kolega včera napsal GTA IV trailer je na světě! Co víc si fanoušek série GTA může přát, no může víc a to plnou verzi GTA IV :)
Historický první oficiální trailer pro připravované GTA IV je konečně na světě. Stalo se tomu tak ze včerejší noci na dnešek, tedy pár minut po půlnoci. Trailer je v HD verzi (720p) o velikosti 68 MB a nabídne vám opravdu pěkné podívání na připravovaný čtvrtý díl GTA. V traileru si můžete všimnou pár postřehů, které tu vyjmenuji:
  • příběh GTA IV se bude odehrávat v Liberty City
  • pravděpodobná hlavní postava má ruský přízvuk
  • celé město působí velmi reálně
  • hra se bude odehrávat v současnost
Pokud jste si ještě nestáhli GTA IV trailer tak neváhejte ani vteřinu a stahujte z oficiálních stránek (dole zadejte datum narození, aby jste se dostali na stránku s trailerem) hry či z GameTrailer­s.com..

Bude GTA 4 Multiplayer?

2. dubna 2007 v 2:29
Taky si pokládáte tuto otázku? Podle jednoho fanouška, který tuto informaci napsal na jednom anglickém fóru, nový díl série GTA multiplayer nebude nejspíš mít. Napsal, že prý multiplayer by byl pro nový díl moc náročný a hra by neustále padala. No však je to stále fake infomace, ale je to možné, že by GTA 4 neměl multiplayer, protože u GTA San Andreas se také doufalo že bude mít multiplayer, a nakonec R* žádný multiplayer nevyvíjel a hra žádný neměla. Však díky tomu vznikly projekty jako SA-MP a MTASA a stejně hrajeme San Andreas a Vice City online s ostatními. Alepoň tu máme jednu dobrou zprávu, kdyby R* v GTA 4 multiplayer neudělal, tak tu máme furt schopné lidi, kteří udělali multiplayery pro San Andreas (SA-MP, MTASA) a Vice City (VC-MP, MTAVC), ale myslím si že by určite také vyvinuly multiplayer pro GTA 4.

SiN Episode

21. března 2007 v 5:41
1391 Mb
15
37
5229


Výrobce:Ritual EntertainmenVydavatel:ValveV ČR:?
Datum vydání:květen 2006Vydání v ČR:květen 2006Lokalizace:?
Homepage:http://www.sinepisodes.com/
Další:veškeré informace o hřeŽánr:akčníHra více hráčů:Ne
Nejen cesty lidských osudů jsou nevyzpytatelné - hry jsou na tom úplně stejně! Jedním z nejžárnějších příkladů budiž dnes již téměř série SiN, jíž štěstí dosud příliš nepřálo. Ono vybrat si rok 1999 pro vydání akční střílečky bylo, jak se později ukázalo, dosti sebevražedné. Proč? Inu, stačí si vzpomenout na nepopiratelné kvality kultovního Half-Life, který má v kolonce datum narození takřka stejná čísla, a není třeba dále uvažovat, z jakého důvodu ostatní střílečky zapadly. Half-Life je jednoduše přebil. Ovšem SiN měl také své kouzlo a pokud by nebyl tak příšerně zabugovaný, s přehledem by si došel pro stříbrnou medaili a mohl k dílu Valve utvořit důstojnou alternativu. Nakonec však skutečnou zábavnost hry docenila pouze hrstka hráčů, kteří na ní ale rádi vzpomínají dodnes. Není divu, podobně osobitá akce se vidí zřídkakdy.
Hlavní hrdina, urostlý sympaťák John Blade, není typickým ztělesněním dobra - má i své stinné stránky, ale to ani omylem není na škodu, ba právě naopak - do jeho virtuální schránky to nalévá lidskost a není tak problémem se s ním po několika odehraných chvílích sžít.
A teď k oné nevyzpytatelnosti herních osudů: obstojí tvrzení, že nebýt Half-Life, dočkal by se SiN mnohem hlučnějších ovací. Je tak nadevše paradoxní, s jakým technologickým zázemím autoři z Ritual Entertainment vyrukovali v souvislosti s tvorbou pokračování, na které jsme si počkali pěkných pár let a zřejmě nikdo v něj nedoufal. Ale zpět k věci: SiN Episodes poběží na bázi Source enginu, jenž mají na svědomí právě Valve a vytvořili ho primárně pro Half-Life 2. A aby toho náhodou nebylo málo, získá spojení někdejších konkurentů ještě mnohem pevnější vazbu - jako hlavní distribuční systém byl zvolen internetový Steam, jenž nepochází ze stáje nikoho jiného, než opět Valve. I to je dost možná důvodem, proč nedávno vypuštěné in-game video pocházející ze sinovské epizody Emergence bylo v některých pasážích k nerozeznání od Half-Life 2, což logicky způsobilo nevoli v pařanských řadách a dost možná na jejich popud se tak titul dočká designového přepracování a přidání vlastních signifikantních znaků. Přeci jen, SiN by měl být především o osobitosti.
Výše nastíněná situace, vedoucí až k odložení na květen, nám dala vítanou příležitost se na marketingem nepříliš tknutý titul podívat blíže. Jistě jste zvědaví na způsob vydávání SiN Episodes, okolo nějž se vedou dost možná větší řeči, než o samotném herním obsahu. Podle všeho bude výhradním distribučním kanálem již zmíněný Steam, který je již odbytištěm mnoha kousků, avšak aby na něj, jako na hlavního koně, vsadila známá společnost toužící zasáhnout široké masy, to se děje zřejmě poprvé. Je ale pravdou, že koncepce SiN Episodes tomuto distribučnímu systému přímo vyhovuje. Nepůjde totiž o jednolitý kousek, nýbrž o postupně vydávané epizody, z nichž každá by měla strávit kolem pěti hodin čistého herního času, což při ceně nějakých dvaceti dolarů nepředstavuje výraznější důvod ke kritice. Ještě dodejme, že by jednotlivé epizody měly následovat zhruba po půl rocích, přičemž aktuální plán počítá s vydáváním do roku 2009. Ale pochopitelně se uvidí až s vydáním první části. Mělo-li by jít o prodělečný projekt, nemusíte se bát, že by se s ním vývojáři patlali a trávili tak dlouho.
Někteří hráči možná mohou mít strach z nepochopení děje, když vlastně nehráli první díl, naštěstí jsou takové obavy zbytečné, jelikož pokračování bude vyprávět svůj vlastní příběh a epizody pak nabídnou samostatné, dějově ucelené komplety, takže abyste si užili třetí část, nebude nutné mít nahránu druhou apod. Nicméně, v mnoha bodech narazíte na všelijaká propojení a pokud zvládnete všechny "díly", budete odměněni kompaktním zážitkem.
SiN Episodes má jiné ambice: proběhnout se po zajímavých expozicích a mnoha zbraněmi zlikvidovat ještě více nepřátel.
Emergence představuje víceméně úvod - představení stylové megapole Freeport City, jež je opředena všemi možnými hříchy, z nichž ve většině má prsty temná postava sexy dominy Elexis Sinclair. Hlavní hrdina, urostlý sympaťák John Blade, není typickým ztělesněním dobra - má i své stinné stránky, ale to ani omylem není na škodu, ba právě naopak - do jeho virtuální schránky to nalévá lidskost a není tak problémem se s ním po několika odehraných chvílích sžít. To ukázal již starý dobrý první díl. Nadmíru zajímavé je právě velmi atmosférické město, v němž se odehrají všechny epizody. V Emergence z něj uvidíte mnohé, byť jen z dálky, ovšem s vědomím, že se tam v dalších částech podíváte.

Sega Rally vyjde letos na podzim

21. března 2007 v 5:05
O tom, že společnost Sega, respektive její specializované britské SEGA Racing Studio, připravuje další titul v sérii Sega Rally, musí nutně vědět každý fanda závodních her, zejména těch arkádověji orientovaných. Jediná omluva pro toho, kdo doposud neměl o vývoji nového Sega Rally titulu ani páru je, že žil v odlehlé končině, kde pásl ovce, kravky, nebo jiné domácí breberky. O čem však neměl ani páru nikdo, tedy ani ti, co se na Sega Rally těší už od dubna minulého roku, je termín vydání této hry. Společnost Sega prostě oznámila, že hra vyjde v roce 2007, aniž by alespoň naznačila, že to bude třeba na jaře, či až v zimě.
Na tuto cennou informaci si fandové museli počkat až do dneška, kdy došlo ke zveřejnění několika (už známých) základních informací o hře, ale také orientačního termínu vydání PC, PS3 a Xbox 360 verzí Sega Rally. Nebudeme vás dále napínat, hra by měla vyjít někdy během podzimu, což znamená kdykoli v září, říjnu, nebo v listopadu. Na první pohled to není příliš optimistická informace, ani pro nás. Počítali jsme nejpozději se začátkem léta. Když si však uvědomíme, že má v průběhu léta vyjít jiný rally titul - Colin McRae: DIRT, tak je vlastně podzimní termín vydání pro Sega Rally naprosto vyhovující. Alespoň bude dostatek času na to, abychom si užili každou hru zvlášť.
Obrázek k novince Obrázek k novince Obrázek k novince
 
 

Reklama