Akční

Steampunk Tower

15. ledna 2018 v 20:00

Steampunk Tower

Steampunk Tower

Věžovka Steampunk Tower přináší jedinečné herní mechaniky! Osaďte svou věž střeleckými věžemi a dle potřeby je přemisťujte! Vrhněte se do kampaně na více než 25 bojištích a propracujte se až k té nejvyšší hodnosti. S každým povýšením získáte možnost rozšířit svou věž novým směrem a získat novou palebnou sílu, kterou budete právě v boji potřebovat


Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo!

15. ledna 2018 v 19:53
Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo!Nudí vás už obyčejné strategické obranné hry? Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! přináší řadu nových a originálních možností! Proč se jako vždycky potýkat s nepřáteli, kteří se na vás valí z jednoho směru, když se můžete pustit do boje s monstry, která budou útočit odevšad? A o tom to právě je!
Na začátku hry máte ve svém arzenálu tři druhy zbraní, jejichž nabídka se ovšem během boje s nepřáteli náležitě rozšíří a vylepší! Dejte si však pozor: spolu s účinnějšími zbraněmi vás čekají i silnější nepřátelé z mnoha dalších směrů! Vítězství bude záviset jen a pouze na vašich schopnostech - zvolíte si k modernizaci tu správnou zbraň na správném místě? Zaujměte bojové postavení - skřeti, pavouci i zlí duchové si to ve hře Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! míří přímo na vás!Star Defender 2

15. ledna 2018 v 19:50


Star Defender 2


Více než 30 typů nepřátelských strojů s hmyzí podobou a s jedinečnými zbraněmi a útočnými strategiemi se chystá rozdrtit váš vesmírný koráb. Pro tyhle broučky jste ale příliš tvrdým soustem! Svou obrovskou vojenskou přesilou je rozmačkejte na kaši! Hurá do akce!
Na počátku 23. století jsme přišli o naši planetu… Válka netrvala dlouho, protože nepřátelé zaútočili nečekaně. Lidstvo nebylo na bitvu připraveno a bylo poraženo. Naše armáda prohrála bitvu, naše domy byly srovnány se zemí. Jste pilotem Tornada - experimentálního stíhacího letounu typu ZX-756. Vaším cílem je agresory zničit. Jsou jich tisíce a vy jste sami. A musíte svou planetu zachránit za každou cenu.


Doom - trilogy + bonus (1995-2013)

4. listopadu 2015 v 20:58


Saints Row Gat out of Hell

8. února 2015 v 19:16


Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo!

13. dubna 2014 v 14:34

Nudí vás už obyčejné strategické obranné hry? Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! přináší řadu nových a originálních možností! Proč se potýkat s nepřáteli, kteří se na vás valí z jednoho směru, když se můžete pustit do boje s monstry, která budou útočit odevšud? Zaujměte bojové postavení - skřeti, pavouci i zlí duchové si to míří přímo na vás!
Nudí vás už obyčejné strategické obranné hry? Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! přináší řadu nových a originálních možností! Proč se jako vždycky potýkat s nepřáteli, kteří se na vás valí z jednoho směru, když se můžete pustit do boje s monstry, která budou útočit odevšad? A o tom to právě je!
Na začátku hry máte ve svém arzenálu tři druhy zbraní, jejichž nabídka se ovšem během boje s nepřáteli náležitě rozšíří a vylepší! Dejte si však pozor: spolu s účinnějšími zbraněmi vás čekají i silnější nepřátelé z mnoha dalších směrů! Vítězství bude záviset jen a pouze na vašich schopnostech - zvolíte si k modernizaci tu správnou zbraň na správném místě? Zaujměte bojové postavení - skřeti, pavouci i zlí duchové si to ve hře Trpasličí obránci: Ocel & Dřevo! míří přímo na vás!Metal Gear Rising Revengeance

14. ledna 2014 v 16:48

Wolfram (Wolfenstein 3D remake)

7. června 2013 v 15:31

Wolfram je nezávislý projekt z dílen Chain Studios a nejde o nic menšího,
než remake prastarého wolfíka. Jak můžete vidět na níže uvedeném screenu,
všechna ta pokročilá osvětlení, antialiasingy, textury ve vysokém
rozlišení a propracované modely jsou tu. Pokud vás tedy kostkovaná
elegance původní hry po těch 20 letech už neláká, máte nyní možnost
zahrát si Wolfenstein 3D ve slušivém moderním kabátku. Hru pohání
pokročilý 3D engine Volatile3D II...

Požadavky:
Systém: Windows XP, Vista, 7
Procesor: Intel nebo AMD s taktem 1GHz
Paměť: 512MB operační paměti
Grafika: Nvidia nebo ATi se 64MB VRAM
Harddisk: 200MB


Tomb Raider (CZ) (2013)

7. června 2013 v 14:45


Popis:
Tomb Raider a jeho krásná hrdinka se vrací ve zcela novém dobrodružství. Vývojáři se rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit dnešní generace. Nečekejte silnou hrdinku, která vše ví a disponuje akrobatickým portfoliem, který by nejedna atletka mohla závidět. V novém díle se představí krásná, mladá dívka, jenž osud moc nepřeje. Nejdříve ji potká ztroskotání na pustém ostrově, kde však zjišťuje, že až tak opuštěný ve skutečnosti není. Musí zde čelit mnohému, ale hlavně, musí přežít a teprve se všem kouskům naučit. Sledujte příběh, kdy se z mladé dívky stává bojovnice, kdy lidskost je vystavena zkoušce. Sledujte jak se zrodí Lara Croft!!

Lokalizace:
CZ

Minimální Konfigurace:
OS: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
Processor: Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 12 GB HD space

Doporučená Konfigurace:
OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
Processor: Quad core CPU: AMD Phenom II X2 565, Intel Core i5-750
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM: AMD Radeon HD 4870, nVidia GTX 480
DirectX®: 11
Hard Drive: 12 GB HD space

Rok Vydání:
2013

Dishonored (CZ) (2012)

7. června 2013 v 14:29
Jste kdysi důvěryhodný strážce císařovny, nyní vrah obviněn z její vraždy. Vedený pomstou
se stáváte skutečným vrahem, pro kterého je charakteristická zvláštní maska, kterou jako
jedinou uvidí Vaši nepřátele, dřív než se odeberou do pekel. Máte technologie, nikdy
neviděné. Máte možnosti jako teleportace, ohýbání času a možnost volby. Využijte temných
umění a vytrhněte korupci ze srdce skomírajícího světa. Rozhodnutí která učiníte, tak
právě ty rozhodnou o osudu světa a jeho společnosti.
Tak nebo tak, tvůj starý život je pryč!!

Systém: Windows XP, Windows Vista SP1 nebo Windows 7
Procesor: 3.0Ghz Intel® Core™2 Duo Procesor nebo AMD ekvivalent
Paměť: 4GB operační paměti
Pevný disk: 7 GB volného místa
Grafická karta: 512 MB video RAM nebo lepší (GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850)

České, Ruské, Polské
etc...


Instalátor je v češtině a hru stačí nainstalovat a hrát

Bulletstorm (2011) (CZ)

14. května 2013 v 14:52


Popis:
Gray býval veliteľom elitného tajného komanda, ale teraz je z neho iba
troska. Začal piť a nemôže sa len tak vyrovnať s výčitkami svedomia.
Túla sa vo vesmíre so svojou loďou a často i napadá a vykráda plavidlá
Konfederácie. Jedného dňa ale narazí na vojnovú loď Ulysses, ktorej
velí generál Serrando, s ktorým má Gray ešte nejaké nevybavené účty
- na nič nečaká začne na generálovu loď páliť. Avšak akosi pozabudol,
že palebnou silou sa generálovej lodi nemôže rovnať...

Metro: Last Light (CZ)

14. května 2013 v 14:41Metro Last Light

Příběh hry Metro: Last Light nás zavede o 20 let do budoucnosti po událostech v Metro 2033, kdy ti, kteří přežili nukleární apokalypsu, stále žijí v relativním bezpečí moskevského metra. Monstra, radioaktivní prach, nebezpečné plyny, to vše nyní hyzdí povrch naší planety a lidská rasa je donucena žít v podzemí. Opět se ujmeme našeho hrdiny z jedničky, který si prošel peklem a byl obdařen novým pohledem na události. Artyom je opět v plné síle a rozhodl se pokračovat v boji proti neznámu. Poznejte zimu, utrpení, tunely, poznejte METRO!!
Žáner:
Akční hra


Audio:
English


Titulky:
Czech, EnglishRok vydání:
17. květen 2013

Crysis 3 (CZ) (2013)

15. března 2013 v 15:17


Hráči se opět v roli "Proroka" vrátí do New Yorku, kde zjistí, že celé město bylo zapouzdřeno do nanokopule vytvořené zločineckou organizací Cell Corporation. Takzvaná "Kopule svobody" v New York City je ve skutečnosti deštným pralesem v ulicích někdejšího velkoměsta, nyní oplývajících převislými stromy, neproniknutelnými mokřinami a divokými řekami. Uvnitř "Kopule svobody" se nachází sedm charakteristických prostředí plných nástrah známých jako "Sedm divů". Tento nový nebezpečný svět si žádá nové vyspělé zbraně a taktiku boje. Prorok bude nyní používat smrtící kompozitní luk, vylepšený nanooblek i ničivé mimozemské technologie a stane se tak nejobávanějším lovcem planety. V roce 2047 se Prorok vydává na odvetnou misi s cílem zjistit pravé motivy Cell Corporation k vybudování karanténních nanokopulí. Občanům bylo sděleno, že tyto gigantické struktury nad celými městskými oblastmi byly vztyčeny na jejich ochranu a k vyčištění metropolí od zbytků sil Cephů. Ve skutečnosti jsou nanokopule součástí tajného plánu Cell Corporation získat teritorium a technologie k ovládnutí světa. S mimozemskými Cephy číhajícími za každým rohem a neustále útočícími nepřáteli z řad lidí není nikde bezpečno. Pro Proroka je však na jeho cestě za odplatou cílem každý z nich.

Sniper: Ghost Warrior 2 (2013)

15. března 2013 v 15:05


Druhý díl veleúspěšné hry přináší ještě více akce než jeho předchůdce. Díky enginu CryENGINE 3 jsou mise ve hře Sniper: Ghost Warrior 2 graficky strhujícím zážitkem a jejich zdolání je proto opravdovou výzvou. Tak co, máte tu odvahu si znovu obléci maskovací oblek a v roli odstřelovače zvláštní jednotky se pustit za nepřáteli? Hra Sniper: Ghost Warrior 2 kombinuje trpělivé vyčkávání, přesné ovládání a mistrovství střelby s uměním kradmého postupu, tichou likvidací nepřátel, akčními pasážemi a kooperativní hrou.

Medal of Honor: Warfighter (CZ)

26. února 2013 v 16:24

Vstupte do řad příslušníků jednotek Tier 1 - elitních bojovníků, jimž se nemůže téměř nikdo rovnat - a zúčastněte se války proti terorismu v různých oblastích po celém světě. Čeká vás mnoho misí založených na skutečných událostech, ať už jde třeba o záchranu rukojmí z pevnosti Abú Sajáfa na filipínském ostrově Basilian nebo o útok na "město pirátů" Al-Šabáb na somálském pobřeží. Medal of Honor Warfighter je jedinou hrou, která vám dovolí zúčastnit se těchto událostí a na vlastní kůži si prožít, co všechno se tam mohlo udát. Medal of Honor Warfighter jde i za hranice bojiště a odhaluje srdceryvné příběhy vyprávěné z pohledu rodin zdejších vojáků. Příběh hry Medal of Honor Warfighter, který sepsali samotní členové těchto speciálních jednotek, představuje velice osobní zpověď a ukazuje oběti, které musí přinášet nejen vojáci, ale i jejich rodiny
 
 

Reklama