Listopad 2015

Královská mise: Temná věž. Sběratelská edice

26. listopadu 2015 v 21:03 Skryté objekty

Královská mise: Temná věž. Sběratelská edice

Královská mise: Temná věž. Sběratelská edice


Královská mise: Temná věž přináší nádhernou hru plnou tajemna. Hledejte předměty, řešte rébusy a rozlouskněte zapeklitý případ!
Toto je pohádka, která začíná... rovnou na konci! Přesně tehdy, kdy se řekne to slavné "A žili spolu šťastně až do smrti." Ono to tak chvilku tedy bylo... Nedlouho poté, co si tento tajemný princ vzal za ženu krásnou princeznu, se čerství novomanželé dozvěděli, že svou zářnou budoucnost jen těžko postaví na základech své pozapomenuté minulosti.
Démoni už číhají v temnotách a k záchraně této rodiny bude třeba spousta lásky i odvahy. Mladá (a možná ještě trochu rozmazlená!) princezna se bude muset velmi rychle stát silnou a odhodlanou královnou, která pro záchranu svého království - a svých milovaných - udělá vše, co bude třeba!Špidla - Bezhlavý Jezdec - Legenda ze Sleepy Hollow

26. listopadu 2015 v 20:53 Špidla
Lokalizace: CZ
Popis: Hledačka
Minimální konfigurace:
OS: Windows XP/Vista/7/8
CPU: 1.0 GHz a vyšší
RAM: 1 GB RAM
HDD: 1 GB
DirectX 9.0c
Rok vydání: 2014
Ochrany: Free
Odkaz na recenzi: http://www.spidla.cz/text-bezhlavy-jezdec-legenda-ze-sleepy-hollow-se/
SBĚRATELSKÁ EDICE OBLÍBENÉ HLEDAČKY
Ospalá díra. Nevýznamné americké venkovské městečko, ležící nedaleko řeky Hudson. A právě tohle malé město ukrývá jedno velké tajemství. Nemrtvého bezhlavého jezdce - rytíře, který byl před mnoha a mnoha lety sťat v lesích poblíž městečka. Po celé roky v poklidu ležel pohřben pod zemí. Až nyní se opět probudil k "životu". A začal se mstít, i zabíjet nevinné. Za poslední tři týdny tři lidé přišli o život. A nejenom o něj. Všechny oběti byly nalezeny bez hlavy…
Zjistěte proč. Vypátrejte, zda vůbec je tento bájný rytíř skutečný. Není to jen výmysl bujné fantazie? Možná má celá záhada racionální vysvětlení a vraždy má na svědomí obyčejná lidská bestie.
Vžijte se do role vyšetřovatele. Prozkoumejte město. Najděte způsob, jak odhalit, kdo za tím vším stojí. Odkud se vzal a proč sbírá ty hrůzné trofeje? Na to již musíte přijít vy, detektive!
Sběratelská edice vám přináší jedinečný herní zážitek. Vychutnáte si pokračování příběhu v další bonusové kapitole. Navíc od nás obdržíte strategickou příručku obsahující stručný návod ke hře. Nestane se vám, že se ve hře "zaseknete" na dlouhé dny. Po celou hru vás bude provázet kouzelná hudba, kterou si můžete nahrát do počítače a pouštět si ji, kdykoliv se vám zachce. Prohlédnete si i původní grafické nákresy od samotných tvůrců hry. To vše na vás čeká jen ve sběratelské edici. Nenechte si ujít jednu z nejzábavnějších hledaček poslední doby!
• Legendární příběh
• Strašidelná atmosféra
• Fantastická grafika
Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.0 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 800 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.


Špidla - Hněv stvůry

26. listopadu 2015 v 20:47 ŠpidlaLokalizace: CZ a jiné jazyky
Popis: Hledačka
Minimální konfigurace:
OS: Windows XP/Vista/7/8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1 GB
HDD: 983 MB
DirectX 9.0c
Rok vydání: 2015
Ochrany: Free
Odkaz na recenzi: http://www.spidla.cz/text-hnev-stvury-sberatelska-edice/
Obal CD:


Překrásná ruská carevna byla unesena. Nikdo neví, kam ji kdo schoval. A ani to, zda je ještě naživu. Celá říše je na nohou. Mocný car vysílá syny, aby ve světě po matce pátrali. Dva starší zmizeli beze stopy - tak teď je řada na vás! Podaří se vám přivést zpět unesenou carevnu?


Není to zrovna lehká doba. Před třemi lety zmizela vaše matka. To byla tragédie pro vás a velká ztráta pro celou vesnici. Nyní se zdá, jako by se proti vám spikla i příroda. Počet útoků medvědů na lidi od té doby neobyčejně vzrostl. V poslední době je přímo životu nebezpečné vytáhnout paty z vaší vesnice. Čím to je, že medvědi - ty chlupaté stvůry - nyní tak často útočí? Vodítko hledejte v deníku své matky. Ale dokážete přežít alespoň tak dlouho, abyste stihli přečíst jeho závěrečnou kapitolu?

Vezměte na sebe záchranu vesnice. Prozkoumejte horské lesy, zasněžené vrcholy hor i vzdálené pevnosti. Jen tak odhalíte pravdu o historii vaší vesnice a vypátráte, co nebo kdo nutí obyvatele lesů útočit na lidi. Příčina je mnohem starší a závažnější, než by si kdo myslel…

Co přináší sběratelská edice?

  • Bonusovou kapitolu, kde zjistíte, jak je to s tajemstvím Červených Světlušek.
  • Nové hádanky a možnost přehrávat minihry
  • Tapety, původní nákresy ze hry, soundtracky ke stažení a další
  • Kompletní Strategickou příručku, abyste už nikdy ve hře neuvízli

Čeká na vás pokračování napínavého příběhu, kterému ještě není konec. O pět let později se ztratí vaše malá dceruška, protože… Ne, nebudeme prozrazovat více, snad jen naznačíme, že v tom má prsty opět Alchymista - a má k tomu dost dobrý důvod. Překazte úkladné pikle, vyrvěte zlo i s kořeny, a to jednou provždy. Pojďte se postavit zlu a užít si Hněv stvůry ve sběratelské edici. Zábava zaručena!
Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,6 GHz a vyšší, 1GB RAM, DirectX, 906 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta


Egyptské rébusy

4. listopadu 2015 v 19:58 Skryté objekty

Egyptské rébusy

Lokalizace: CZ
Popis: Starodávný Egypt, věk faraonů. Celá země stojí před temnou hrozbou. Kněžský řád tuto děsivou energii dokázal uvěznit hluboko v podzemí, kde měla zůstat už navěky... Egypt 1932, věk dobrodružství. Po 3000 letech se zlo probudilo - zastavit ho ale můžete jedině vy! Drahocenný krystal moci je chráněn řadou starodávných rébusů. Vydejte se do přístavu, oázy, chrámu, pyramidy a nakonec i sfingy, kde jsou roztroušené části amuletu, jenž vám pomůže porazit temnotu jednou provždy.