Únor 2015
Zombie Solitaire

15. února 2015 v 15:37 Logické

Zombie Solitaire


Staňte se karetním mistrem a možná se vám podaří uprchnout armádě zombie šílenců! Přesně před dvěma týdny jednoho nebohého vegetariána jakýsi zkažený tofu burger proměnil v krvežíznivou zombii. Netrvalo dlouho a celé město padlo pod vládu nemrtvých.
Staňte se karetním mistrem a možná se vám podaří uprchnout armádě zombie šílenců! Přesně před dvěma týdny jednoho nebohého vegetariána jakýsi zkažený tofu burger proměnil v krvežíznivou zombii. Netrvalo dlouho a celé město padlo pod vládu nemrtvých. Zbývá jediná možnost: utíkat jako o život! Než se ale dostanete do bezpečí vzdáleného ostrova bez zombií, čeká vás celá řada strhujících karetních her a zábavných miniher. Mějte se ale na pozoru! Horda hladových zombií vám bude neustále v patách! Zombie Solitaire přichází s břitkým humorem a zábavnými karetními hrami. Chcete-li si ponechat svůj mozek, musíte jeho závity roztočit na plné obrátky!


Deathtrap

8. února 2015 v 18:43 Rpg


Deathtrap je hra plná smrtelných pastíDark Strokes: The Legend of Snow Kingdom. Collector's Edition

6. února 2015 v 19:11 Skryté objekty
Dark Strokes: The Legend of Snow Kingdom. Collector's Edition


Hra "Temná pohlazení: Legenda o Sněžném království" byla volně inspirována pohádkami bratří Grimmů. Od strhující první scény, ve které lovec zachrání princeznu od nejistého osudu z rukou ledového rytíře, až po neskutečný závěr vás nové pokračování "Temných pohlazení" upoutá svým nádherně zpracovaným světem plným originálních rébusů a miniher, stejně jako příběhem nebývalé hloubky.
Vžijte se do role lovce, jenž se snaží zachránit svou milovanou z rukou čaroděje, který ji unesl a na kdysi překrásné království uvalil ledovou kletbu. Hledejte a pátrejte po chytře skrytých stopách a předmětech a odhalte pravdu o stromu se zlatými listy, který skrývá překvapivé tajemství!
Po dokončení hlavního scénáře však vaše dobrodružství zdaleka nekončí! Zpřístupněte si bonusovou epizodu, která vás ještě více vtáhne do tajů Sněžného království, získejte tapety na plochu, výtvarné koncepty, návrhy postav, hudební doprovod ke stažení a ještě mnoho dalšího!

Špidla - Kompletní Edice (149ks)

6. února 2015 v 19:08 ŠpidlaPlatforma: PC / .exe soubory
Počet Her: 149 ks
Loaklizace: České verze - CZ Titulky u všech her ( U některých i Dabing )
Kategorie: Obsluhovačky / Hledačky / Mach3 / akční / Logické...
Rok vydání: Aktuální k datu 20.4.2012
Ochrany: Źádná (u všech her)
Minimální konfigurace: XP/Vista/7, Procesor: 1,7GHz, RAM: 512MB, Grafika: 128MB, DirectX 6

Jedná se o všechny hry v češtině, které Špidla nabízí a také ty, které již nemá v nabídce, jako jsou Liška Ryška či Medvěd Míša... Najdete zde hry jako hledání skrytých objektů, Arkanoidy, obsluhovačky, mach3 a další...


Barbie: Odvážná princezna

6. února 2015 v 18:53 Animovaný filmBarbie se představuje jako Kara, moderní princezna žijící všedním životem. Jednoho dne ji ale políbí kouzelný motýl a Kara™ zjistí, že ji obdařil úžasnými nadpřirozenými schopnostmi. Proto se promění v tajnou bojovnici proti nepravostem a poletuje nad královstvím připravena pomáhat! Netrvá dlouho a její žárlivá sestřenice také uloví motýla. Stane se z ní ale Kařin temný protiklad a úhlavní nepřítel. Jejich řevnivost se doslova dotýká nebe. Pak ale obě odhalí skutečnou hrozbu pro celé království. Dokáží zapomenout na vzájemné spory, aby spolu vytvořily jeden supertým? Vydejte se do neznámých výšek, kde pochopíte, že nic nemá větší sílu než skutečné přátelství!

Železný princ (2014)(CZ)

6. února 2015 v 18:35 Skryté objekty
Lokalizace: Čeština
Popis: Napínavá hledačka
Minimální konfigurace: Windows XP/Vista/7/8, procesor 2.5 GHz a vyšší, 2 GB RAM, DirectX, 1330 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.
Rok vydání: 2014
Ochrany: Crack
Odkaz na recenzi: http://spidla.cz/text-zelezny-princ/

Namariel je poklidné a vzkvétající království, které oplývá přírodním bohatstvím. Všichni v něm žijí v míru a spokojeně, když tu jednoho dne se na jeho hranicích objeví Železný princ. Krutý a bezohledný vůdce armády mechanických bojovníků, kterým chybí cit i svědomí. Je to nelítostná síla připravená zničit cokoliv. Stačí jen pokyn velitele. A ten teď lační po nerostném bohatství Namarielu, aby mohl vystavět další řady nemilosrdných bojovníků a získat tak ještě větší sílu a moc.

A nyní jste tu vy - a právě jen vy tento svět můžete zachránit. Musíte uprchnout z vězení a přijít na kloub záhadné temné moci, kterou vládne Železný princ. Jen tak ho lze porazit a ochránit celé království.

Postavte se hrůzovládci, odhalte a zničte zdroj síly Železného prince. Vzrušující dobrodružství a svět plný tajemství čekají jen na vás!

Jak hrát?
1. Nainstalovat - po instalaci nespouštět
2. Otevřít složku crack a zkopírovat soubor do adresáře ze hrou
3. Potvrdit přepsání
4. Spouštět jako správce!!!!
5. Hrát :)


Druhý břeh: Věž duší

6. února 2015 v 18:24 Skryté objekty


Druhý břeh: Věž duší


Trocha sourozenecké rivality může být i pro dobro věci - výjimkou je situace, kdy jde o osud celého světa! Dokážete rozmotat rodinný spor dřív, než se brána říše mrtvých rozletí dokořán a do našeho světa začnou proudit hrůzy přesahující naši představivost?
Beatrice a Lily na první pohled vypadají jako obyčejné sestry, ale mají temné tajemství: před lidským zrakem ukrytou kouzelnou věž, v níž se nachází portál do říše mrtvých. Jedna sestra chce bránu otevřít, aby získala vědění a moc; druhá jí v tom chce zabránit. Která sestra nakonec zvítězí? Zahrajte si hru Druhý břeh: Věž duší a zjistíte to!