Červenec 2014

Hrdina Království

19. července 2014 v 17:01 Virtuální zaměstnání


Hrdina Království

Se svým otcem jste vedli pokojný život na své malé farmě. Pak ale jednoho slunného dne váš otec zmizel! Na zem padla temnota a vy se musíte vydat na cestu do neznáma, překonat všechny své obavy a opět ho najít. Bude to pouť plná nebezpečí, ale zároveň i to největší dobrodružství vašeho života!
Se svým otcem jste vedli pokojný život na své malé farmě. Jednoho slunného dne se ale všechno změnilo: Na váš dům zaútočili zákeřní bandité a vypálili ho do základů! A váš otec navíc zmizel! Na zem padla temnota a vy se musíte vydat na cestu do neznáma, překonat všechny své obavy a opět ho najít. Bude to pouť plná nebezpečí, ale zároveň i to největší dobrodružství vašeho života!


Secrets of the Dark 4 The Flower of Shadow CE

19. července 2014 v 16:50 Skryté objektyimage

image

Odhalte vzrušující nové tajemství od Orneon Limited tvůrců!
Otec vás pošle hledat svoji dceru Marii . Tajemné a nadpřirozené síly ji unesly v den jejich 16. narozenin . Vaše vyšetřování vede z květu ve tvaru lampy přes portál - obyčejný pokoj se stává noční můrou! Dokážete najít Marii v čase? Nebo ona bude navždy uvězněna v temné říši usilující o pomstu?

Sběratelská edice obsahuje:
Zničte semena zla navždy v bonusové hře!
Sbírejte květiny a objekty
Vyhrané body a ceny jsou úspěchem
Malwarebytes Anti-Malware 2.0 Premium (CZ/SK)

19. července 2014 v 16:36 Aplikace

Malwarebytes 'Anti-Malware je anti-malware aplikaci, která může zcela odstranit i nejmodernější malware. Obsahuje řadu funkcí, včetně zabudované ochrany v monitoru, který blokuje škodlivé procesy, než se ještě začátkem.

Malwarebytes 'Anti-Malware monitoruje každý proces a škodlivé procesy zastaví dříve, než se ještě začátkem.RealTime Protection Module využívá naše pokročilé heuristické technologie skenování, která monitoruje váš systém, aby ji udrželi v bezpečí. Kromě toho jsme zavedli hrozby centrum, které vám umožní držet krok s nejnovějšími hrozbami malware.

Malwarebytes 'Anti-Malware je považována za další krok v detekci a odstranění škodlivého softwaru. Jsme sestavili řadu nových technologií, které jsou určeny k rychlému odhalení, zničit a zabránit malware. Malwarebytes 'Anti-Malware dokáže detekovat a odstranit malware, že i ty známé Anti-Virus a Anti-Malware aplikace na současném trhu není.

Klíčové vlastnosti:
* Podpora pro Windows 2000, XP, Vista a 7 (32-bit a 64-bit).
* Rychlé skenování rychlostí světla.
* Schopnost vykonávat plný hledá všechny jednotky.
* Malwarebytes 'Anti-Malware Protection Module. (vyžaduje registraci)
* Aktualizace databáze propuštěn denně.
* Karanténa držet hrozby a obnovit je na vaše pohodlí.
* Ignore list pro skener a ochrana modulu.
* Nastavení pro vylepšení vaší Malwarebytes 'Anti-Malware výkon.
* Malý seznam dalších nástrojů pomoci odstranit malware ručně.
* Vícejazyčné.
* Spolupracuje s jinými anti-malware nástrojů.
* Podpora příkazové řádky pro rychlé skenování.

Rio 2 (2014)(CZ)

19. července 2014 v 16:28 Animovaný filmJazyk: CZ 2.0
Titulky: ne
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2014, 101 min

ČSFD

Režie: Carlos Saldanha
Kamera: Renato Falcao
Hudba: John Powell
Hrají: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jamie Foxx, Leslie Mann, Rodrigo Santoro, Jake T. Austin, George Lopez, Will I Am, Jemaine Clement, John Leguizamo, Kristin Chenoweth, Andy Garcia, Amandla Stenberg, Rita Moreno, Tracy Morgan, Pierce Gagnon


Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem. S nimi tam postupně vyrůstají i jejich tři děti. Nejmladší Raubíř je věrný svému jménu a touží po dobrodružství a to hlavně tehdy, pokud se při něm dá i něco tak trochu zničit. Dalším je Bia, který se tak trochu potatil, díky čemuž všemu rozumí a všechno zná, co nezná, to si rychle nastuduje. Nejstarší z dětí je Karla, která si myslí, že už dospěla do věku, kdy se má pomalu vymanit zpod ochranných křídel rodičů a začít vyjadřovat svou osobnost - třeba pomocí hudby. Když Perla rozhodne, že se všichni musí naučit žít jako opravdoví ptáci, je už jen krůček k zásadnímu rozhodnutí - vyrazit na rodinný výlet do amazonské džungle. Blu si sice od svých přátel vyslechne spoustu důvodů, proč nemá nikam jezdit a jaká nebezpečí tam na ně čekají. Ale nakonec se zařídí podle tukana Rafaela a jeho rady, že šťastná manželka znamená šťastný život. A tak se ocitnou v amazonské džungli, kde se trochu nečekaně setkají se svými příbuznými a tím skončí i jejich přesvědčení, že jsou posledními modrými papoušky na světě. Blu se navíc v džungli necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí nečekaně čelit svému nejobávanějšímu protivníkovi - tchánovi - a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, kterou pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.

Ptačí město

19. července 2014 v 16:17 Arkády

Ptačí město

Zlé kočky hypnotizují ptáky a lákají je do pastí. Jeden statečný pták se však brání! Pomozte mu zachránit kamarády předtím, než napochodují do záhuby!
Zlé kočky hypnotizují ptáky a lákají je do pastí. Jeden statečný pták se však brání! Pomozte mu zachránit kamarády předtím, než napochodují do záhuby. Pro zamíření katapultu potřebujete sokolí oko, poté vystřelte ptáka a vytvořte shodu tří nebo více krásně opeřených přátel; díky plynulému ovládání myší snadno dosáhnete vysokého skóre! Birds Town dokáže díky jasné a barevné grafice, dunivé muzice a úžasným komiksovým mezihrám pobavit celou rodinu!


Heroes of Hellas 2: Olympia

19. července 2014 v 16:15 Spojovačky


Heroes of Hellas 2: Olympia

Hra Heroes of Hellas 2 je úchvatná směs skládání trojic a zábavy při budování města. Troufnete si myší spojovat řetězce identických předmětů, abyste odstranili překážky, aktivovali bonusové předměty a sbírali cennosti?
Vybudujte město z popela padlé civilizace a svému lidu vládněte moudře a spravedlivě ve hře Heroes of Hellas 2: Olympia! Hra Heroes of Hellas 2 je úchvatnou směsí skládání trojic a zábavy při budování města. Troufnete si myší spojovat řetězce identických předmětů, abyste odstranili překážky, aktivovali bonusové předměty a sbírali cennosti? Mezi jednotlivými úrovněmi si můžete zahrát jednu z osmi miniher a vydělané zlato investovat do vylepšování svého města!


Adventure Chronicles: The Search for Lost Treasures

19. července 2014 v 16:13 Skryté objekty


Adventure Chronicles: The Search for Lost Treasures

Poté, co Susan Anderson se svou dcerou jen tak tak unikla z muzea zasaženého zemětřesením, dostala výjimečnou příležitost cestovat po světě, prozkoumávat kraje dosud nevídané a odemknout 5 drahocenných pokladů.
Poté, co Susan Anderson se svou dcerou jen tak tak unikla z muzea zasaženého zemětřesením, dostala neuvěřitelně vzácnou příležitost cestovat po světě a prozkoumávat dosud nevídané poklady. Povedete Susan na cestě k nalezení několika největších nevyřešených pokladů v historii?Escape the Museum 2

19. července 2014 v 16:11 Skryté objekty


Escape the Museum 2

Procházejte zrádnými ulicemi, na každém kroku riskujte život i údy a s nečekanou pomocí najděte nejlepší možnou cestu. David se musí dostat ke své rodině dřív, než padne noc, pomůžete mu?
Pomozte Davidovi najít jeho ženu a dceru, které zůstaly uvězněny v muzeu na opačném konci města zasaženého zničujícím zemětřesením. Procházejte zrádnými ulicemi, na každém kroku riskujte život i údy a s nečekanou pomocí najděte nejlepší možnou cestu. David se musí dostat ke své rodině dřív, než padne noc, pomůžete mu?

Cradle Of Rome

19. července 2014 v 16:09 Spojovačky


Cradle Of Rome

Ve hře Cradle of Rome skládáte trojice a můžete vybudovat největší království, jaké svět kdy poznal. Tak se chopte kladiva a začněte se ohánět! Bohatství a sláva jsou na dosah.
Ani Řím nebyl postaven za den, takže nečekejte, že se z nuzného venkovana vypracujete na císaře největší říše na světě jedním kliknutím. Právě naopak, při stavbě slavného města budovu po budově budete prolévat vlastní krev, pot a slzy, stejně jako vládci, kteří se zapsali do historie. Tak se chopte kladiva a začněte se ohánět! Bohatství a sláva jsou na dosah.


Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice

19. července 2014 v 16:07 Skryté objekty


Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice

V úžasné dobrodružné hře se skrytými předměty Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice následujte kamarádku vílu a skládejte dohromady stopy, abyste zachránili přátele a rodinu.
Princezna Isabella se už nemůže dočkat, až se vdá za lásku svých snů, prince Adama. Po návratu domů z výletu však zjistí, že tajemná čarodějnice na její hrad uvalila zlou kletbu. Kletba do každé místnosti přičarovala zlo a všechny lidi uvnitř hradu proměnila v zrcadla! V úžasné dobrodružné hře se skrytými předměty Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice následujte kamarádku vílu a skládejte dohromady stopy, abyste zachránili přátele a rodinu.