Dědictví: Čarodějný ostrov

7. března 2014 v 20:00 |  Skryté objekty
http://s8.i.m.ala.bz/pc/cs/game/legacy-witch-island/legacy-witch-island-screenshot2.jpg

Dokážete si představit, kam až vás může zanést jeden obyčejný výlet v horkovzdušném balónu? Zcela neplánovaně se ocitáte na tajemném ostrově, kterému vládne zlá čarodějnice. Brzy se však dovtípíte, že jste se sem nedostali jen tak náhodou. Prozkoumejte řadu pitoreskních prostředí: záhadný les, drsné pohoří, temné jeskyně i horská jezera. Pomozte místním lidem, zlomte kouzelné kletby a odhalte tajemství starodávného proroctví.
Spolu se svým přítelem Peterem jste se jednoho letního dne vydali na výlet horkovzdušným balónem. Odpoledne v balónu krásně plynulo, ovšem pak se najednou něco pokazilo!
Kotvící lano se utrhlo a balón začal stoupat a vydal se svou vlastní cestou. Po několikahodinovém letu nad mořem se konečně přiblížil alespoň k ostrovu, na který se vám podařilo seskočit. Po dopadu se otáčíte za Peterem, abyste mu pomohli, ovšem toho mezitím balón unáší neznámo kam.
Rozhodování je jednoduché - Petera musíte najít za každou cenu. Celý ostrov ale působí velmi zvláštním dojmem... Děje se tu něco zlého... nebo ne?
Ostrov na vás působí jakýmsi kouzelným dojmem. Pocit je to velmi divný, avšak zároveň nádherný.
Nastal čas vydat se na záchranu svého přítele a odhalit tajemství tohoto podivuhodného ostrova.
Během celého nebezpečného putování na vás čeká spousta tajemství a hlavolamů, které řádně prověří vaše mozkové závity.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama