Březen 2014

Magicka

31. března 2014 v 14:29 Rpg
Popis:

Na první pohled prý působí trochu jako parodie na Diablo, podle prvních dojmů zahraničních novinářů má ale stylem hraní blíž např. ke starším Castle Crashers nebo NOX. Připomeňme si, o co že v ní půjde. Někde na jednom konci světa přebývá jakýsi nejmenovaný zlý lord, kterého sem před lety odkázala rada mocných čarodějů. Ti ale po čase zlenivěli, jejich moc ochabla a místo, aby dohlíželi na vězňovu kázeň, zavřeli se ve svých věžích a neustále jen studují nejrůznější staré spisy. Temný pán za tu dobu postupně získal zpět svoji moc a podmanil si příšery, s jejichž pomocí se hodlá vrátit zpět na hlavní kontinent. Zabránit mu v tom můžete jedině vy - mladý a nadějný kouzelnický učeň. Jak je vidět z nejnovější sady screenshotů, od svého odhalení vloni na podzim vývojáři udělali docela slušný pokrok v grafice: Coby nefalšovaný mág budete mít k dispozici nejrůznější živelná kouzla, jež bude možné užívat samostatně anebo ve čtveřici jako silnější kombo (např. kombinací živlů Země a Ohně stvoříte ohnivou zeď z půdy, která od vás monstra odřízne). A protože tvůrci se rozhodli nijak neomezovat váš přísun many, budou vás podobné kombinace zcela určitě lákat. Nejjistějším a základním prostředkem, jak bojovat se silami zla, však bude samozřejmě čarodějova magická hůl.


SimCity

25. března 2014 v 13:15 Simulátory


Meridian: Věk Vynálezů

25. března 2014 v 12:57 Virtuální zaměstnání


Vrhněte se do vzrušujícího objevování a postavte na nohy upadající království - Meridian: Věk vynálezů vám přináší inovativní hru, v níž je klíčovým prvkem správné načasování a zpracování surovin! Nápaditá hra s krásnou grafikou, která je přístupná hráčům všech úrovní. Meridian: Věk vynálezů vás přenese v čase do míst, ze kterých nebudete chtít zpět!
Vrhněte se do vzrušujícího objevování a postavte na nohy upadající království - Meridian: Věk vynálezů vám přináší inovativní hru, v níž je klíčovým prvkem správné načasování a zpracování surovin! K obnově zdecimovaných vesnic je třeba najmout dělníky, hledat suroviny, opravovat infrastrukturu, zajistit jídlo a další služby, vrhnout se do obchodování a stavět zařízení, která vašim lidem zjednoduší život. Chcete-li v každé úrovni získat zlatou odměnu, musíte zapojit svou vynalézavost a splnit všechny úkoly v co nejrychlejším čase. Během vašeho putování úrodnými poli, vyprahlými pouštěmi i vesničkami na moři bude vaším průvodcem profesor Cardano - trochu excentrický, avšak zcela brilantní vynálezce. Na svých cestách narazíte na řadu dalších zajímavých postav, jejichž sny dokážete proměnit ve skutečnost. Nápaditá hra s krásnou grafikou, která je přístupná hráčům všech úrovní. Meridian: Věk vynálezů vás přenese v čase do míst, ze kterých nebudete chtít zpět!  • Meridian: Věk Vynálezů


Rozcestí draka

25. března 2014 v 12:45 Virtuální zaměstnání
  • V časech nebezpečí se rodí ti největší hrdinové - alespoň to tedy platí pro Rozcestí draka! Využijte své schopnosti s řízením času a při správě prostředků a shromažďujte materiál, stavte vesnice a odstraňujte překážky - záchrana království je ve vašich rukách! Přes 50 úrovní v pěti nádherně zpracovaných prostředích; Rozcestí draka vám přináší hodiny strhující zábavy!
    V časech nebezpečí se rodí ti největší hrdinové - alespoň to tedy platí pro Rozcestí draka, hru s řízením času se špetkou fantazie! Zlý černokněžník napadl mírumilovné království, unesl malého dráčka a v jeho stopách zůstává jen bída a zmar. Mladý hrdina se však odmítá vzdát a vydává se do boje: obnovuje upadající království a nakonec i malého a bezbranného dráčka zachraňuje. Využijte své schopnosti s řízením času a při správě prostředků a shromažďujte materiál, stavte vesnice a odstraňujte překážky - záchrana království je ve vašich rukách! V cestě vám budou stát obři, trpaslíci a možná i něco ještě horšího - své kroky musíte proto volit obezřetně! Přes 50 úrovní v pěti nádherně zpracovaných prostředích a pět strhujících předělů v komiksovém stylu; Rozcestí draka vám přináší hodiny strhující zábavy!
    Rozcestí draka

Dědictví: Čarodějný ostrov

7. března 2014 v 20:00 Skryté objekty
http://s8.i.m.ala.bz/pc/cs/game/legacy-witch-island/legacy-witch-island-screenshot2.jpg

Dokážete si představit, kam až vás může zanést jeden obyčejný výlet v horkovzdušném balónu? Zcela neplánovaně se ocitáte na tajemném ostrově, kterému vládne zlá čarodějnice. Brzy se však dovtípíte, že jste se sem nedostali jen tak náhodou. Prozkoumejte řadu pitoreskních prostředí: záhadný les, drsné pohoří, temné jeskyně i horská jezera. Pomozte místním lidem, zlomte kouzelné kletby a odhalte tajemství starodávného proroctví.
Spolu se svým přítelem Peterem jste se jednoho letního dne vydali na výlet horkovzdušným balónem. Odpoledne v balónu krásně plynulo, ovšem pak se najednou něco pokazilo!
Kotvící lano se utrhlo a balón začal stoupat a vydal se svou vlastní cestou. Po několikahodinovém letu nad mořem se konečně přiblížil alespoň k ostrovu, na který se vám podařilo seskočit. Po dopadu se otáčíte za Peterem, abyste mu pomohli, ovšem toho mezitím balón unáší neznámo kam.
Rozhodování je jednoduché - Petera musíte najít za každou cenu. Celý ostrov ale působí velmi zvláštním dojmem... Děje se tu něco zlého... nebo ne?
Ostrov na vás působí jakýmsi kouzelným dojmem. Pocit je to velmi divný, avšak zároveň nádherný.
Nastal čas vydat se na záchranu svého přítele a odhalit tajemství tohoto podivuhodného ostrova.
Během celého nebezpečného putování na vás čeká spousta tajemství a hlavolamů, které řádně prověří vaše mozkové závity.


Lesní legendy: Volání lásky Sběratelská edice

7. března 2014 v 19:54 Skryté objektyHluboko v srdci kouzelného lesa kvete zakázaná láska. Veďte kroky lidské dívky Evelíny, když se vydá na pouť za záchranou svého milovaného ze spárů despoty. Zároveň s ní odhalte skutečnou pravdu o kouzlech a o jejím výjimečném osudu! Ponořte se do epického příběhu o lásce a důvěře, Lesní legendy vás chytnou a nepustí!
Hluboko v srdci kouzelného lesa kvete zakázaná láska. Evelína a Aurelio sice nepatří ke stejnému lidu, ale jejich láska je čistá a dost silná na to, aby rozdělenému světu přinesla mír. Jenže pak Aurelia unesou příslušníci jeho vlastní rasy - kočkodlaci, kteří na sebe mohou vzít lidskou podobu - a naplánují jeho popravu. Veďte kroky lidské dívky Evelíny, když se vydá na pouť za záchranou svého milovaného ze spárů despoty. Zároveň s ní odhalte skutečnou pravdu o kouzlech a o jejím výjimečném osudu! Na každém kroku v ambiciózní hře "Lesní legendy: Volání lásky" budete zkoumat svět plný dech beroucích vizuálních detailů doprovázených okouzlující hudbou. Seznámíte se s mnoha neobvyklými postavami, budete řešit tucty spletitých hlavolamů a snažit se využít nesčetné věci, na něž v herním světě narazíte. Ve Sběratelské edici hry "Lesní legendy: Volání lásky" najdete bonusovou kapitolu, ve níž je odhaleno více z příběhu, který vám již bude znám z hlavní hry. Součástí je rovněž hudba, nákresy a tapety na plochu.


Žijící Legendy: Mrazivá Krása. Sběratelská edice

7. března 2014 v 19:50 Skryté objekty


Královna si vybrala vaši mladší sestru za svou nástupkyni. Neskrývá se však za jejími sliby něco jiného?
Bylo vám pouhých šest let, když vaše matka zmizela, a od té se sami staráte o svou mladší sestřičku Elizabeth. Ta po řadě let obdrží pozvánku, ve které je označena za královninu nástupkyni. Sestra vás požádá, abyste šli s ní a společně se radovali z jejího nového života v přepychu a pohodlí. Musí jen složit prostou zkoušku, ve které prokáže, zda si tuto poctu zaslouží. Je v tom nějaký zádrhel, nebo se na vás opravdu konečně usmálo štěstí? V královnině hradu na vás čeká mnoho tajemství, největší nebezpečí však číhají pod ledovými průsmyky hor. Ponořte se do hry s hledáním skrytých předmětů Živoucí legendy: Mrazivá krása a připravte se, že vám při ní bude běhat mráz po zádech.

Města duchů: Ultharské kočky

2. března 2014 v 16:27 Skryté objekty


Jistý poutník přichází do města Ulthar, kde lidé po celá staletí uctívali kočky… Všechny místní obyvatele najde shromážděné na náměstí, kde se chystají lynčovat malého tmavovlasého chlapce jménem Menes. Co zdejší občany tak hrozně rozzuřilo?

Jistý poutník přichází do města Ulthar, kde lidé po celá staletí uctívali kočky… Město vypadá napůl opuštěné. Všichni zbylí obyvatelé jsou shromážděni na náměstí, oči jim planou nenávistí. Chystají se upálit u kůlu malého tmavovlasého chlapce jménem Menes. Co zdejší občany tak hrozně rozzuřilo? Odpověď na tuto otázku najdete v deštivých ulicích města, jemuž vdechl život sám Howard Lovecraft.
přiložen aktivátor hry,kdy se z dema stane zaplacená hra

Royal Envoy 2

2. března 2014 v 16:16 Virtuální zaměstnání


Dole přiložen aktivátor hry,kdy se z dema stane zaplacená hra


Král se na vás, svého věrného městského architekta, opět obrací s žádostí o pomoc. Chce, ať se vydáte do vzdálené země Middleshire, kde mizerné plánování přivedlo celé království na pokraj zkázy. S vaší pomocí se tamnímu lidu ale jistě podaří vybudovat pravý ráj na zemi!
Král se na vás, svého věrného městského architekta, opět obrací s žádostí o pomoc. Chce, ať se vydáte do vzdálené země Middleshire, kde mizerné plánování přivedlo celé království na pokraj zkázy. Prozkoumávejte starobylé jeskyně a zapomenuté doly, setkejte se s bájnými nymfami či leprechauny, zahrajte si koulovanou na zmrzlém severu a zachraňte lid Middleshiru před plameny hrozivé sopky! S vaší pomocí se zdejšímu lidu jistě podaří vybudovat pravý ráj na zemi - a vy si svou rychlostí a důvtipem přijdete na slušné jmění!