Říjen 2013

html

28. října 2013 v 3:25 Html1)Zaregistrujete se zde: http://www.radioblogclub.com/
2)do vyhledávače zadáte název skupiny, písničky, která vám má později hrát a chcete ji do přehrávače.
3)Po té co se vám objevý seznam hledáné skupiny, písničky, kliknete na play a v pravém rohu se vám objeví toto:

4)Pak už si jen nastavíte vzhled, okopčíte html kod, vložíte do nastavení blogu, uložíte a je to:-)

TADY STAHUJTE A UKLÁDEJTEelouai's doll maker 3


Kódy pro pozadí

body {background-image: url("url adresa pozadí"); background-attachment: fixed}


tady máte stránky,kde se dají najít pozadíčka

Řád růže

25. října 2013 v 17:52 Skryté objekty
Lokalizace: čeština
Popis: adventura - hledání skrytých předmětů
Minimální konfigurace: OS: Windows XP/Vista/Win7 CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Pevný disk 400 MB
Rok vydání: 24.10.2013
Vžij se do role detektiva z oddělení vražd a vystopuj tejemného vraha, který zanechává na tělech obětí záhadné hádanky. Co mají těla obětí společného? Kde vrah udeří příště? Jádrem tohoto tajemství je Řád růže a artefakt, který může změnit celý svět. Tento vrah je nepředvídatelný a pokud si nedáš pozor, můžeš skončit jako další oběť. Sleduj stopy a drž se ve střehu během hraní Řádu růže, vzrušující hry plné skrytých předmětů a hádanek!

Zambezia

25. října 2013 v 17:38 Animovaný film


Jazyk: 5.1 Cz
Titulky: Ne
Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/307134-zambezia/
Rok vydání: Jižní Afrika, 2012
Délka: 82 min.
Žánr: Animovaný / Komedie

Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.

Spořič Dream Aquarium v1.2605

14. října 2013 v 19:37 Aplikace

Jazyk: English
Licence: Plná verze
Minimalní konfigurace: Windows XP, Vista, 7 a 8
Odkaz na recenzi: http://www.slunecnice.cz/sw/dream-aquarium-screensaver/
Verze programu: 1.2605

Odkaz na výrobce: http://dream-aquarium-screensaver.en.softonic.com/

Screen


Popis
Dream Aquarium Screensaver je kvalitní šetřič obrazovky, který zobrazuje velmi pěkné, trojrozměrné a především realistické akvárium včetně zvukových efektů. Zobrazovány jsou různé druhy rybiček i jiných akvarijních živočichů, rostliny, bublinky a vše co ve správném akváriu nesmí chybět.

Krev mojí krve

14. října 2013 v 19:33 FilmJazyk: 5.1 Cz
Titulky: Ne
Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/252085-krev-moji-krve/
Rok vydání: Francie / Itálie, 2009
Délka: 91 min.
Žánr: Thriller / Krimi / Drama

Koprodukční kriminální thriller, s francouzským hercem Jeanem Renem v hlavní roli, vypráví o otci a synovi, který se snaží uniknout z kruhu krvavého násilí a osvobodit se z rodinných pout, jež ho předurčují k životu mimo zákon.
Milo Malakian je hlavou arménského gangu, jemuž vládne železnou rukou. Přesto by si už rád odpočinul a předal svou "živnost" synovi Antonovi (Gaspard Ulliel). Ten byl sice odmalička vychováván, aby pokračoval v rodinné tradici, jenže když potká Elodii, dívka mu otevře oči. Zamiluje se do ní a náhle vidí, že svět jeho otce je plný násilí a krutosti. Raději by tedy dal přednost obyčejnému životu, ale to znamená tvrdý střet s Milem

Útěk na svobodu

14. října 2013 v 19:28 Film
CSFD: http://www.csfd.cz/film/345446-utek-na-svobodu/diskuze/
Rok vydání: Kanada, 2013
Délka: 90 min
Žánr: Akční / Thriller


Photo Collage Max 2.2.3.6 (CZ)

14. října 2013 v 19:23 Aplikace


Program slouží na tvorbu koláží s rámečky, obrázky, pozadí a tak dále, je to zábavný a jednoduchý způsob, jak uspořádat více fotografií do jedné, umožňuje připomínat události, jako jsou narozeniny, svatba, svátky, sdílet radost s rodinou a přáteli. Photo Collage Max vytváří všechny šablony, masky, tvary a další efekty, které potřebujete seskupit, nechat si navrhnout dobře vypadající digitální koláže bez problémů.

Projektování koláže s Photo Collage Max je velmi snadné . Po spuštění si, vyberte jednu ze šablon, spousta šablon se nachází v pravém postranním panelu jako rozvržení kresby koláže. Tažením fotografie ze své vlastní složky do prázdné oblasti nebo stačí přetáhnout fotografie jako novou vrstvu. Můžete změnit pozadí, přidání textu, kliparty, rámečky a masky na výzdobu své koláže, vytvářet jedinečné projekty.

Photo Collage Max se dodává se širokou škálou šablon, pozadí, rámečků apod., Photo Collage Max nabízí snadný způsob, jak navrhovat úžasné fotografické koláže, karty, výstřižky, kalendáře, přání k narozeninám, svatbě, výročí, svátku a jiným zvláštním okamžikům v životě.

Existuje několik možností ve výběru ukládání koláží jakmile ji dokončíte. Uložit jako digitální fotografie (výběr z formátů. Jpg,. Png, gif.,. BMP,. Tif), odeslat e-mailem vaši rodině a přátelům, nebo nastavit jako tapetu. Kromě toho můžete vytisknout nebo jej použít jako šablonu.