Srpen 2013

Království lesních strážců

13. srpna 2013 v 20:27 Animovaný filmBystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary, která prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu! Po návratu do rodného domu se snaží sblížit se svým otcem Bombou, který se jí odcizil.
Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci, uvěřit v jejich tajuplný svět a zachránit ho. Boj o záchranu lesa se však promění v boj o náš lidský svět. Díky odvaze, kterou Mary prokáže, získá nejen nazpět svého otce Bombu, ale i nové přátele...

Pán počasí: Skryté království

13. srpna 2013 v 20:20 Virtuální zaměstnání
Ovládejte mocné přírodní živly a osvoboďte ostrov od zlých sil! Vydejte se se skupinou odvážných bojovníků na výpravu po bájném ostrově, obnovujte zdejší vesničky, zachraňujte místní obyvatele a bojujte proti zlobrům či zákeřný yettiům. Vaším hlavním cílem je sopka v srdci ostrova a podlý drak, který se v ní usídlil. Abyste se dostali až k němu, musíte se naučit ovládat slunce, déšť, vítr a další elementy a s jejich pomocí přetvářet své okolí. Sevřete v dlaních sílu živlů, opásejte se mečem, do kapes si nacpěte trochu kouzel a nenajde se nikdo, kdo by vás dokázal na vaší cestě za vítězstvím zastavit!

Adelantado Trilogy Book Two

6. srpna 2013 v 0:50 Virtuální zaměstnání


Příběh Adelantado pokračuje v knize dvě - připravte se na nové dobrodružství a nečekaných zvratů, pokračování začíná tam, kde předchozí díl skončil!. Don Diego našel novou cestu a nyní pokračuje jeho poslání. Jeho posádka, je unavená. Někteří lidé se začnou bouřit a opustí Dona Diega. Někteří zůstali loajální. Atmosféra je náladová a pochmurná, ale Don Diego se snaží udržet všechny v dobré náladě..Stále přítomen soupeř Commander Rodriguez je více nazlobený.
Nové funkce,lepší grafika a super-vzrušující hra na vás čekají!
Adelantado objevuje nové země a zachrání ty, kdo přežili! Spřátelí se s indiány a pomůže jim.Adelantado Trilogy - BookOne

6. srpna 2013 v 0:45 Virtuální zaměstnání


V nové zábavné hře s názvem Adelantado Trilogy Book one se vydáte do doby velkých španělských objevů a zlatokopeckých expedicí! Seznamte se se statečným Adelantadem, královnou, gaunerem Pablem Rodriguezem a dalšími hlavními postavami! Zjistěte, co se stalo se zmizelou expedicí a proč chce velvyslanec získat veškerou slávu jen pro sebe. Pospěšte si a stáhněte si Adelantado a odhalte všechny tejemství této jedinečné hry. Projděte všechny náročné mise a staňte se opravdovým hrdinou! Příjemnou zábavu!