Červenec 2013

Runaway With the Circus (2013)(CZ

24. července 2013 v 17:32 Skryté objektyPodmanivé dobrodružství s hledáním skrytých objektů - Francie 30. let 20. století a nezapomenutelná životní cesta plná lásky, naděje a odhodlání. Připojte se k Mathilde, která právě vkročila do barevného světa kočovného cirkusu. Okázalé ilustrace, přepychové kostýmy a milostný příběh, který vás přenese zpět v čase

Nevědomí / Oblivion (2013)

24. července 2013 v 17:23 FilmJacka (Tom Cruise), kterého na Zemi baví především hledání artefaktů zanikající lidské civilizace, vyvedou z každodenní rutiny dvě události. Tou první je nouzové přistání vesmírné lodi, jejíž jediná členka posádky (Olga Kurylenko) tvrdí, že ji s Jackem pojí společná minulost, aniž pro to existuje racionální vysvětlení. Následně je Jack zajat ilegální armádou operující pod zemským povrchem, jejíž charismatický vůdce Beech (Morgan Freeman) toho o něm ví víc než on sám. Pod vlivem těchto událostí se Jack rozhodne podívat na svět kolem sebe jinýma očima a z toho, co uvidí, mu není dvakrát dobře…

CCleaner

4. července 2013 v 0:30 AplikacePár kliknutí myší a váš počítač již netrápí neduhy v podobě neoptimalizovaného systému.

Svět počítačového nadšence nejsou pouze nejvýkonnější grafické karty, monitory s brutálním rozlišením a briskní odezvou, rychlé paměti s nízkým časováním a vícejádrové procesory s podporou Hyper-Threadingu. Pro někoho je to stále málo, chce to mimo výkonného a tolik hýčkaného železa přidat i něco navíc. Je potřeba okusit také lahodného a mnohdy tolik potřebného software. Nástrojů, které umí s vaším počítačem doslova divy je nepřeberné množství. Jak už to tak navíc bývá, je těch lepších jen hrstka a navíc za ně v případě plné verze musíte zaplatit. Světlou výjimkou je například nástroj CCleaner, který před nedávnem ohlásil novou verzi.
CCleaner je nástroj, kterému byla dána do vínku především schopnost optimalizovat počítačový systém. Grafické rozhraní nikoho nenadchne, ale ani neurazí a je tak určen především začátečníkům, kteří se starostí a svůj počítač teprve začínají. Umí odstranit nepotřebné soubory z pevného disku, vyčistit registry od chybných či nepotřebných záznamů, odstranit nepoužívané a dočasné soubory a v neposlední řadě bez mrknutí oka optimalizovat rychlost systému. Minulý týden vyšla nejnovější verze tohoto užitečného nástroje. Podíváme se na ni nejprve v obrazech, poté si shrneme nejdůležitější změny a vylepšení. Jazyk: čeština ,eng......
Licence: Activator
Minimalní konfigurace: Win.XP/Vista/Win.7/Win.2000/Win.8 (x32-64bit)
Odkaz na recenzi: http://stiahnut.sk/magazin/ako-na-automaticke-cistenie-pocitaca
Rok:březen 2013 Verze:4.00.4064 Jazyk:čeština,eng.....

Adobe Acrobat XI PRO (2012)

4. července 2013 v 0:27 AplikaceSpolečnost Adobe Systems Incorporated představila software Adobe Acrobat XI s cloud službami. Program, který je standardem pro formát PDF, je nově vybaven kompletní PDF editací, exportem do aplikace Microsoft PowerPoint, schopnostmi ovládání dotykem pro tablety a integrovanými cloud službami včetně uzavírání smluv přes web díky Adobe EchoSign.
Nové výkonné PDF řešení Adobe Acrobat XI stírá rozdíl v produktivitě napříč zařízeními a platformami. O tvorbu formulářů, shromažďování údajů a vytváření analýz se stará aplikace Adobe FormsCentral. A díky integraci Microsoft Office a SharePoint, snadné implementaci, virtualizaci aplikací a robustnímu zabezpečení aplikací umožňuje program IT oddělením firem snižovat provozní náklady a zvyšovat návratnost investic. Acrobat IX zahrnuje tyto produkty: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard, Adobe Reader XI a nově integrované dokumentové služby Adobe FormsCentral a Adobe EchoSign.
Upravovat PDF soubory, měnit odstavce obrázky a objekty klepnutím a přetažením pomocí nového intuitivního nástroje Upravit text a obrázky. Uspořádat a vizuálně sloučit vybraný obsah a více dokumentů do jednoho organizovaného PDF souboru při zachování integrity zdrojového souboru.
Urychlit schválení dokumentu a smlouvy uzavřené přes web z týdnů na hodiny s elektronickými podpisy pomocí integrované služby elektronického podpisu Adobe EchoSign. Zjednodušit tvorbu, distribuci a analýzu výsledků formulářů pomocí desktopové aplikace Adobe FormsCentral.
Pracovat s PDF soubory v Adobe Reader přizpůsobenému pro ovládání dotykem napříč tablety a smartphony pro komentování a přidávání připomínek, stejně jako vyplnění, podepsání a ukládání formulářů.

Ukládat PDF dokumenty jako PowerPoint, Word nebo Excel soubory nebo opakovaně použít části nebo celé PDF soubory jako dokumenty Microsoft Office a webové stránky bez nutnosti je znovu přepisovat nebo přeformátovávat.

Zlepšit ochranu všech souborů formátu PDF vytvořených z aplikace Microsoft PowerPoint, Word a Excel s cílem zabránit kopírování, úpravám nebo tisku bez oprávnění.Total Commander 8.01 Final (x64,x86)

4. července 2013 v 0:22 Aplikace
Total Commander je jeden nejznámějších souborových manažerů, umožňující rychlou a efektivní správu souborů s řadou podpůrných nástrojů. Pro intuitivní ovládání je Total Commander oblíben mezi začínajícími uživateli, profesionálové ocení zejména jeho pokročilé funkce jako je komprese či dekomprese archívů, zabudovaný FTP klient či stahování na pozadí. Stejně hravě si Total Commander poradí s dělením nebo sjednocováním souborů, zobrazováním bitmapových obrázků či simultánní práci ve více adresářích najednou.

Pokud v programu Total Commander některou z funkcí nenalezneme, není problém ji získat prostřednictvím zavedení některého ze zásuvných modulů. Dříve byl Total Commander znám pod názvem Windows Commander.Winrar 4.20 32 a 64 bit (CZ/SK)

4. července 2013 v 0:19 AplikaceTest rychlosti ve verzi 4.10 Test rychlosti ve verzi 4.20


WinRAR patří mezi nejpopulárnější programy sloužící ke kompresi dat. Přízeň miliónů uživatelů si WinRAR získal zejména díky jednomu z nejlepších kompresních poměrů, vaše data zabalí do archivu s co nejmenší možnou velikostí v co nejkratším čase. Další devizou archivátoru WinRAR je intuitivní, graficky příjemně zpracované prostředí, které ve spojení s českou lokalizací umožní plně využít jeho funkcí i běžnému uživateli.

Základní funkce programu WinRAR:
•možnost zvolit míru komprese (čím vyšší tím delší čas nutný k vytvoření archívu)
•snadná tvorba samorozbalovacího se balíčku (pro rozbalení jej stačí spustit)
•ochrana dat použitím jedné z vysoce bezpečných šifer
•bezobslužní archivace prostřednictvím příkazové řádky
•podpora víceprocesorových systémů
•rozdělování archívu do libovolného počtu částí
•kontrolní součet pro vyzískání dat v případě poruchy média
•možnost balíček digitálně podepsat pro snadné určení jeho autora
•grafické skiny dostupné ze stránek výrobce.

Konečná

4. července 2013 v 0:15 Film
Šerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) původně pracoval u losangeleské policie, ale po jedné zpackané akci skončil jako šerif ospalého městečka u mexických hranic, Sommerton Junction. Šéfovat bandě neschopných policistů v poklidné zašívárně, kde je nejvážnějším zločinem šťourání se v nose, není žádné umění.
Dny plné nudy utne až telefonát agenta FBI Johna Bannistera (Forest Whitaker). Při převozu z Las Vegas do mexické věznice totiž uprchnul nebezpečný boss mexické mafie Gabriel Cortez (Eduardo Noriega). Během transportu ho vysvobodili členové jeho drogového kartelu a on se snaží prchnout do své domoviny. S pomocí kumpána Burella (Peter Stormare) a s rukojmím prchá Cortéz v našlapané Corvetě ZR 1 rychlostí 250 mil/hod k hranicím. Poslední překážkou na cestě ke svobodě je právě šerifovo městečko. Jenže zdejší strážci zákona a pořádku se moc netváří na to, že by se měli postavit do cesty muži, na nějž je celá FBI krátká.

Smrtonosná past: Opět v akci.

4. července 2013 v 0:11 FilmBruce Willis se ve skvělé formě vrací se svou nejslavnější filmovou rolí - jako nezničitelný policejní detektiv John McClane.
Tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka (Jai Courtney), který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení, zjistí, že i když jejich vztah otec - syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad, Komarovova (Sebastian Koch). Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní krky, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili hrozbu katastrofálního zločinu v bezútěšném místě naší planety - v Černobylu. Do hry tak vstupuje obchod s plutoniem, ruští oligarchové, brutální moskevské podsvětí