Únor 2013

House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster

26. února 2013 v 16:32 Skryté objekty


Popis
HLEDAČKA
Průvodce Kate Reed, když hledá předměty, které mohou zlomit sílu prokleté klenot v domě 1000 Doors: Palm Zoroaster! Prokletý drahokam, který opustil stopu doutnající těla v jeho brázdě ohrožuje obyvatele domu 1000 Dveře, pobízet hlava mystického bytu, aby znovu předvolat Kate Reed na pomoc.

Train Simulator 2013

26. února 2013 v 16:29 Simulátory

Čistá verze 2013 - obsahuje tratě: London to Brighton, Munich to Augsburg, Sherman Hill, The Isle of WIght
Do této verze můžete bez problému nainstalovat jakýkoliv addon. Je to nejnovější verze a nejsou problémy s kompatibilitou addonů. A je to menší.

Hledací hry - Miss Teri Tale (CZ)

26. února 2013 v 16:27 Skryté objekty

Popis: Zase jedna ze skvělých her s hádáním předmětů,nádherně propracovaná s mezihrami hádáním číselného kódu,ČEŠTINA S NÁVODEM JE PŘILOŽENA!
Minimální konfigurace: OS: Windows 2000/XP/Vista/7/8 CPU: 600 Mhz RAM: 128 MB DirectX: 6.0 Hard Drive: 82 MB
Rok vydání: 2012

Medal of Honor: Warfighter (CZ)

26. února 2013 v 16:24 Akční

Vstupte do řad příslušníků jednotek Tier 1 - elitních bojovníků, jimž se nemůže téměř nikdo rovnat - a zúčastněte se války proti terorismu v různých oblastích po celém světě. Čeká vás mnoho misí založených na skutečných událostech, ať už jde třeba o záchranu rukojmí z pevnosti Abú Sajáfa na filipínském ostrově Basilian nebo o útok na "město pirátů" Al-Šabáb na somálském pobřeží. Medal of Honor Warfighter je jedinou hrou, která vám dovolí zúčastnit se těchto událostí a na vlastní kůži si prožít, co všechno se tam mohlo udát. Medal of Honor Warfighter jde i za hranice bojiště a odhaluje srdceryvné příběhy vyprávěné z pohledu rodin zdejších vojáků. Příběh hry Medal of Honor Warfighter, který sepsali samotní členové těchto speciálních jednotek, představuje velice osobní zpověď a ukazuje oběti, které musí přinášet nejen vojáci, ale i jejich rodiny

Hledací hry-Magic Encyclopedia2 (CZ)

26. února 2013 v 16:23 Skryté objekty


Lokalizace: Eng/České titulky
Popis: Hledací hry-pokračování skvělé hry,která zaujala spousty lidí a tak jí tu máte opět v českém překladu,takže super hraní......
Minimální konfigurace: OS: Windows XP/Vista/7/8 CPU: 1.0 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9.0 Hard Drive: 208 MB
Rok vydání: 2012

Špidla - Smaragdová země Solitaire

26. února 2013 v 16:19 Špidla


Již od dětství vám všichni tvrdili, že z vás jednou bude něco nevšedního. Do vínku vám byly dány nadpřirozené schopnosti, a tak nebylo divu, že vám jednoho dne přinesla sněhobílá sova podivný vzkaz. Byl od jednoho z nejmocnějších mágů na světě. Rozbalili jste kouzelný pergamen a po jeho přečtení jste zůstali stát v němém úžasu. Mocný kouzelník si vybral právě vás jako svého učně a budoucího následovníka. Netřeba asi připomínat, že taková nabídka se neodmítá. Sbalili jste si tedy ještě ten den vše potřebné a vyrazili jste vstříc svému osudu.

Projděte tvrdým kouzelnickým výcvikem a naučte se základům magie. Najděte čarodějný balíček karet a naučte se, jak se zbavit všech karet na hrací ploše. Během hraní získáte zkušenostní body a také zlaté mince, za které si můžete nakoupit vylepšení a různé bonusy usnadňující postup ve hře. Napínavý příběh vám okoření i série několika miniher. Když se vám bude dařit, můžete ukořistit i jednu z desítek trofejí. Vydejte se do nitra školy kouzel!

Ale pozor! Zvěsti o tom, že si starý mág konečně vybral svého učně, se donesly až k uším temného černokněžníka. Ten usoudil, že teď je ta pravá chvíle ke zničení lidského světa. Dokážete jej zastavit? Naplňte síly - osud světa leží ve vašich rukou!

Čeká na vás:

Český dabing
Nádherná grafika
Tajemná atmosféra
Naučte se kouzlit!

Dead Space 3 (CZ) (2013)

26. února 2013 v 16:12 Akční

Dead Space 3 zavádí Isaaca Clarka a drsného vojáka Johna Carvera na výpravu napříč vesmírem za nalezením místa původu nekromorfů. Po nouzovém přistání na zmrzlé planetě Tau Volantis se dvojice hrdinů musí probít nehostinnou krajinou k nerostným zdrojům a roztroušeným náhradním dílům. Isaac bude muset naplno zúročit své technické dovednosti a sestrojit dokonalé zbraně a další prostředky pro přežití. Ledová planeta je klíčem ke konečnému zúčtování s hrozbou nekromorfů, ale ještě předtím musí hráči překonat laviny, zrádné ledové převisy a další nebezpečí. Tváří v tvář krvelačným nepřátelům a drtivé síle živlů jsou Isaac a John nuceni spolupracovat a zachránit lidstvo před hrozící apokalypsou.

Špidla - Dědečkovo tajemstv

26. února 2013 v 16:10 Špidla

Popis: Užijte si to nejhezčí ze starých dobrých časů. Zbavte se každodenních starostí a přeneste se do času, kdy byl problém jen vyplnit taneční pořádek! Vydejte se tedy na okouzlující cestu časem a užijte si více než 200 puzzlí s nejkrásnějšími tématy ze starých "lechtivých" fotografií. Hra není vhodná pro děti!

Minimální konfigurace: Procesor nejméně 586, 32 MB RAM, Windows 95/98/NT/Me/2000/XP/Vista/7/8, CD-ROM mechanika, myš.

Rok vydání: 2010Hledaci hry-The Stone of Destiny Game

26. února 2013 v 16:08 Skryté objekty


Lokalizace: Eng/České titulky

Popis: Váš strýc záhadně zmizí v jeden den, a vše, co zbude, jsou knihy, mapy a obálky obsahující seznam objektů. Nalezení těchto objektů bude odemknuti dveře a měst, které můžete prozkoumat. Zajímavé a krásné hladiny vám pomůže při hledání skrytych objektu a odhali skutečnou záhadu kamene. Pomsti te svého strýce ve hře The Stone of Destiny cz

Minimální konfigurace: OS: Windows 2000/XP/Vista/7/8 CPU: 600 Mhz RAM: 128 MB DirectX: 6.0 Hard Drive: 32 MB

Rok vydání: 2010