Leden 2013Fallen – The Flowers of Evil

8. ledna 2013 v 22:26 Skryté objekty


 

Lokalizace: EN
Popis: adventura s hledáním skrytých objektů
Minimální konfigurace: OS: Windows XP/Vista/Win7 CPU: 1.2 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9.0 Hard Drive: 935 MB
Rok vydání: 22.prosince 2012
Ochrany: žádnáViděli jste hodně jako lékař, ale můžete klopýtnout a spadnout do nadpřirozeného vyšetřování. Holčička trpí vysokou horečku po útoku netvorem, a ona není jediná. Město je v karanténě jako tajemné květiny ,které začnou pučet v celém Blackburnu. Kdo za tím stojí? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit, pustit se do tajemné hry


Civilization V (CZ)

8. ledna 2013 v 22:22 Strategické
 


Lokalizace: Česká
Popis: Civilizace 5 kompletní edice, obsahuje veškerá DLC + datadisk Gods & Kings
Rok vydání: 2012
Verze hry: 1.0.1.705
Ochrana: není, nainstaluj a hrajPopis:
Tahové strategie série Civilization staví hráče do role vůdce národa, s nímž se snaží ovládnout svět. Budujete města, zkoumáte technologie, vedete války a vůbec máte na starost všechno, co nás v hodinách dějepisu tolik nudilo.

Poklady záhadného ostrova - loď duchů (CZ)

8. ledna 2013 v 22:20 Skryté objekty
 Lokalizace: Čeština
Popis: Mysteriozní hra se skrytými objekty
Minimální konfigurace: Windows 98/ME/2000/XP/Vista /Win7/Win8/700 MHz procesor, 1024 MB RAM DirectX 9
Rok vydání: 2012
Ochrany: Aktivátor hry přiložen

Záhadní duchové a tajuplné přízraky se na vás vrhnou ve velkolepém dobrodružství, které vás ani na chvíli nenechá v klidu! Vžijte se do role mladé ženy, která přijíždí na tropický ostrov na návštěvu přátel. Nikdo známý na ni nečeká, avšak celý ostrov je plný nejrůznějších duchů. Při průzkumu starých chrámů, zničených pobřeží a opuštěných vesnic odhalíte 60 let staré tajemství jednoho šamana a jeho snahy o záchranu ostrova. Vaší jedinou zbraní bude váš důvtip, díky němuž musíte nalézt řadu skrytých objektů, řešit zapeklité hlavolamy a pomoci šamanovi zvrátit kolo osudu a zachránit jeho lid před smrtící vlnou, která by jinak všechny smetla z povrchu zemského!

Svět skládaček

8. ledna 2013 v 21:57 Logické
Svět skládaček


Název: Svět skládaček
Jazyk: Cz
Ochrany: Aktivátor
Rok vydání: 2012
Minimalní konfigurace: Windows 7, Vista, XP,( 32-64bit )
Popis:

Máte rádi skládačky? V tom případě je hra Svět skládaček určena přímo pro vás! Na složení čeká množství fotografií ze světa zvířat, přírody, umění, dopravy a měst. Než začnete, můžete pouhým kliknutím myši upravit tvar jednotlivých dílků, vytvořit skládačku z několika velkých či stovek malých dílků a také si vybrat, zda se mají dílky při rozvržení na hrací ploše navíc i otočit. Nástroje Obrázek, Duch a Lupa vám pomohou složit i ty nejnáročnější skládačky, nápověda vám poradí, pokud si nebudete vědět rady. Pilujte své schopnosti a nakonec určitě získáte všechny dostupné trofeje. Dokážete se stát mistry skládaček? Na to vám odpoví hra Svět skládaček!