Srpen 2012

Hněv Titánů / Wrath of the Titans (2012

13. srpna 2012 v 18:16 Film

Rok vydání: 2012
Jazyk: CZ
Titulky: Ne
Kvalita zvuku: 2.0 CZ | 128 Kbps
Kvalita videa: 640 x 352 | 1150 kbps | 16 : 9
Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/289597-hnev-titanu/
Délka: 1 h. 39 min.
Žánr: Akční / Dobrodružný / FantasyRežie:
Jonathan Liebesman

Hudba:
Javier Navarrete

Hrají:
Sam Worthington, Liam Neeson, Édgar Ramírez, Danny Huston, Toby Kebbell, Rosamund Pike, Ralph Fiennes, Bill Nighy, Matt Milne, Lily James, Sinéad Cusack

Popis:
Deset let po tom, co hrdinně porazil obrovského Krakena, se Perseus, polobůh a Diův syn, snaží vést klidný život jako vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia. Mezitím zuří boj o moc mezi bohy a titány. Bohové jsou nebezpečně oslabeni nedostatkem oddanosti lidí. Ztrácejí kontrolu nad uvězněnými titány a jejich hrůzu nahánějícím vůdcem Kronem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hada a Poseidona. Tento triumvirát přemohl svého mocného otce už dávno a nechal ho hnít v ponuré, bezedné propasti Tartaru - vězení, které leží hluboko v podsvětí. Perseus nemůže ignorovat volání spravedlnosti, když se Hades a Diův božský syn Ares (Edgar Ramírez) dohodnou s Kronem na zajetí Dia. Síla a moc titánů je stále větší, zato Diovi jeho božská síla dochází a na zemi se rozpoutá peklo. S pomocí královny Andromedy (Rosamund Pike), Poseidonova polobožského syna Argenora (Toby Kebbell) a padlého boha Hefaista (Bill Nighy) se Perseus vydává na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí, aby osvobodil Dia, přemohl titány a zachránil tak celé lidstvo.

Muži v černém 3 / Men in Black III

13. srpna 2012 v 18:14 Film

Jazyk: Česky / CZ
Titulky: Nejsou
Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/264588-muzi-v-cernem-3/
Rok vydání: 2012
Délka: 1h 37min
Žánr: Komedie / Sci-Fi / AkčníVe filmu Muži v černém 3 jsou známí agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) zpět... A opět včas. J během svého patnáctiletého fungování v agentuře Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva. (oficiální text distributora)