Červenec 2011

Zoner Photo studio 9 Classic

20. července 2011 v 23:31 Aplikace
Zoner Photo studio 9 ClassicPopis:Zoner Photo Studio 9. Program pro kompletní správu vašich fotografií. Od jejich získání, např.: z digitálního fotoaparátu, k úpravám barev, k vytvoření html galerie pro použití na internetu, přes vypálení na CD, až k možnosti odeslat fotografie do digitální foto sběrny k vyvolání

CCleaner 3.02

20. července 2011 v 23:29 Aplikace
CCleaner 3.02
CCleaner (Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci systému. Odstraní nepoužívané a neplatné položky z registru, nepoužívané a dočasné soubory a stopy zanechané systémem Windows a různými programy:
*Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Safari
*Opera, Media Player,
*eMule, Kazaa,
*Google Toolbar, Netscape,
*MS Office, Nero,
*Adobe Acrobat, WinRAR,
*WinAce, WinZip


Winrar 4.00 CZ 32-bit

20. července 2011 v 23:28 Aplikace
Winrar 4.00 CZ 32-bit
Minimalní konfigurace: XP/Vista/7/32bit
Popis:
RAR je program pro archivaci souborů.

To znamená, že umožnuje více souborů sbalit do jednoho balíku (archivu). Kromě toho, že pak můžeme s těmito soubory manipulovat jako s jedním objektem, poskytují archivační programy další výhody:

* data se mohou 'zmáčknout', aby nezabírala tolik místa
* mohou se přitom i zašifrovat, aby je nezneužila nepovolaná osoba
* výsledný archiv lze rozdělit na díly například na velikost diskety
* data lze vybavit kontrolními součty tak, aby po případném poškození diskety bylo možné chybné místo dopočítat beze ztráty informace
* archiv lze doplnit údaji o tom, kdo jej vytvořil (obdoba digitálního podpisu)U Torrent 1.9 beta !!! UTORRENT

20. července 2011 v 23:27 Aplikace
U Torrent 1.9 beta !!!
UTORRENT

Popis:
poslední verze oblíbeného klienta na stahování torentu.Tato verze obsahuje v sobě vše z předchozích verzí.Většina věci už je přednastavena.Na rozdíl od svých předchůdců vytáhne z vašeho pc maximum.Tato verze je rychlejší a stabilnější
http://www.utorrent.cz/Shrek 4 Zvonec a konec

20. července 2011 v 23:20 Animovaný film
Shrek 4 Zvonec a konec


Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl "pravým netvorem", podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala. Tak musí Shrek napravit, co spískal, zachránit přátele, obnovit svět takový, jaký býval, a znovu získat svou Pravou lásku.

Jak vycvičit draka / How to Train Your Dragon

20. července 2011 v 23:19 Animovaný film
Jak vycvičit draka / How to Train Your Dragon

Viděli jste už trojrozměrného draka? A Vikinga? Pokud ne, budete mít příležitost v animované komedii Jak vycvičit draka od studia DreamWorks. Rodičové chlupaté Kung Fu Pandy a zeleného zlobráka Shreka se tentokrát rozhodli pro podívanou, která je ve všech ohledech poněkud drsnější. Jejich nejnovější dobrodružství se odehrává na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci. Ti jsou jednoznačně nejdrsnější.

Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Vikinský teenager nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly (kterých má pomálu), používá hlavu. Asi by se to dalo přejít, kdyby Škyťák nebyl synem náčelníka vesnice, Kliďase Velikána. Taťka má syna rád, ale bohužel si uvědomuje jeho "nedostatečnost". Zvlášť když se blíží Škyťákovo iniciační uvedení mezi dospělé Vikingy, které lze úspěšně absolvovat jediným způsobem - zabitím draka v souboji. Draci jsou totiž na Blpu jediným, zato permanentním problémem. Desítky druhů létajících ještěrů prakticky neustále útočí na vesnici, kradou domácí zvířata, spalují úrodu i hospodářská stavení, a tak je morální povinností každého Vikinga bojovat proti drakům, jak se dá. I Škyťák by samozřejmě rád nějakého toho Nodra smrťáka, Ohavného zipáka nebo Hrůzáka hrozivého skolil, jenže matička příroda ho na to opravdu vybavila nevalně. Nepomáhají ani užitečné lekce v Drakoškole místního samorosta, kováře Tlamouna. Škyťák je naštěstí hlava otevřená a tam, kde schází hrubá síla, pomůže hlava, díky níž zkonstruuje samostříl, kterým zaútočí na nejobávanějšího z draků, prakticky nepolapitelnou Noční fúrii. Jediný výstřel (velmi úspěšný) změní budoucnost soužití lidského a dračího plemene na ostrově Blpu. Když se totiž Škyťák vydá zraněného draka dorazit a stát se tak definitivně mužem, cosi se v něm při pohledu do jasných dračích očí zlomí. A ten zlom bude začátkem jednoho krásného přátelství. Teď už jen zbývá přesvědčit ostatní Vikingy, že skutečný nepřítel číhá jinde.

Divoké Vlny

20. července 2011 v 23:18 Animovaný film
Divoké Vlny / Surf's Up
Divoké vlny je animovanou akční komedií, která nahlíží do zákulisí vzrušujícího světa závodního surfování. Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první. (oficiální text distributora)
CSFD:http://www.csfd.cz/film/218925-divoke-vlny-surfs-up/?text=109778

Barbie Tajemství víl / Barbie: A Fairy Secret

20. července 2011 v 23:17 Animovaný film
Barbie Tajemství víl / Barbie: A Fairy Secret
Když Kena náhle unese skupina víl, dvě módní návrhářky a přítelkyně Barbie přicházejí s nečekaným přiznáním. Obě jsou ve skutečnosti víly a Ken se podle nich nalézá v magickém tajemném světě nedaleko odtud! Proto se Barbie i její věčná rivalka Raquelle vydávají společně se svými pohádkovými kamarády na napětím nabitou výpravu za Kenovou záchranou. Na cestě musí držet pospolu a poznají, že skutečná kouzla se nenalézají ve světě pohádek, ale v síle přátelství.

Sintel: Příběh draka

20. července 2011 v 23:16 Animovaný film
Sintel: Příběh draka
Animovaný / Krátkometrážní / Fantasy


"Osamělá dívka jednoho dne při hledání jídla objeví zraněné dračí mládě. Začne se o něj starat a společně přežívají. Jednoho dne ale během hry dráčka napadne dospělý drak a odnese ho neznámo kam. Dívka se proto vydá na dlouhou a nebezpečnou pouť, aby svého draka zachránila..."