Duben 2007

WebTvor.net

8. dubna 2007 v 0:41 Odkazy
WebTvor.net Tvorba www

NHL 2007

2. dubna 2007 v 2:39 Návody do her
NHL 07 přichází s novým systémem Skill Stick. Pomocí levé analogové páčky budete mít možnost citlivě ovládat pohyb hráče na ledě - a vůbec poprvé v hokejové videohře - přihrávky budou intuitivně následovat po jemném pohnutí pravé analogové páčky. Zkuste být součástí týmu a snažte se o plynulé přihrávání s ohledem na skutečnou týmovou strategii. Dobře pozorujte své spoluhráče a využijte co nejlépe silné stránky každého z nich. Hrajte, jako byste opravdu byli na ledě: Najděte si mezeru v obraně soupeřů a rychle zamiřte na jejich bránu. Mimo led se můžete stát generálním manažerem - a to ve vylepšeném režimu Dynasty. Za každou cenu se snažte splnit očekávání majitele týmu a doveďte svěřený tým k přesvědčivému vítězství. NHL 07 je zkrátka intuitivní a realistická hokejová zábava o jaké se vám nesnilo. Hra je kompletně v češtině včetně komentáře Roberta Záruby a Petra Vichnara. Obsahuje českou extraligu sezona 2005/06.

Star Wars : Battlefront

2. dubna 2007 v 2:39 On - line hry
Multiplayerová střílečka. Battlefront obsahuje single-playerovou kampaň, která vám dá šanci zmocnit se všech 10 planet. Zúčastníte se v ní všech slavných bitev prvních pěti dílů slavné filmové série, plus ještě bitev z nového šestého filmu této řady, který má dorazit do kin příští rok. Navíc, podle toho, za jakou ze čtyř hratelných stran budete hrát, získáte po dobytí celého známého vesmíru na svou stranu nějakou speciální jednotku. Například za Impérium to bude Darth Vader. Každá z frakcí vám dá na výběr z několika různých tříd postaviček. Každá třída pak bude oplývat specifickými schopnostmi, které u jiné nenajdete, včetně tříd náležejících k protivníkovi. Vedle čtyř hratelných stran jsou v Battlefront ještě různé další frakce nehratelné, například Ewokové. Pokud jde o vozidla, která budete mít k dispozici, je jich celkem více než 30 a mezi nimi nechybí X-wingy ani TIE Fightery.

Star Wars : Battlefront 2

2. dubna 2007 v 2:38 Návody do her

Hráče prvního dílu jistě potěší úplně nový single-playerový mód Star Wars Battlefront II, s nelineárními misemi inspirovanými všemi šesti díly filmové série. Její poutavý příběh vás zavede na více než 12 nových lokací, z nichž mnohé pocházejí z Episody III. Podíváte se tak například na vulkanický Mustafar a zúčastníte se vesmírné bitvy nad Coruscantem, chybět samozřejmě nebudou ani scény jako například boj uvnitř Hvězdy smrti nebo návštěva Tantivu IV princezny Leiy, kterou můžete znát ze začátku Episody IV. Ve hře také budete mít poprvé možnost zúčastnit se bojů ve vesmíru, s možností vylodit se na palubě nepřátelského plavidla a odtud pak vést útok. Na začátku se ocitnete uvnitř své mateřské lodi, nasednete do vesmírné stíhačky dle vlastního výběru a vyrazíte do volného prostoru bojovat s nepřáteli. Budete-li chtít, můžete přistát v útrobách mateřské lodi protivníků, vtrhnout na velitelská stanoviště, pomocí paprskových střílen zneškodnit štíty a zničit loď zevnitř! Nebo samozřejmě můžete zůstat uvnitř vlastní mateřské lodi a bránit ji před podobnými přepady a nepřátelskou palbou. Je to jen na vás. Výrazných vylepšení se dočkalo pochopitelně i v onlinové části hry. Například budete moci snadno vyhledat své kamarády a sledovat jejich statistiky. Také zde bude podpora pro větší množství hráčů - až 64.ke stažení

2. dubna 2007 v 2:35 Hry
je tam uvedená i cesta,kde se dá stáhnout plno her

Stargate

2. dubna 2007 v 2:33 On - line hry
Na tomto odkazu si můžete zahrát online hru Stargate,která ja svým spůsobem zajímavá.

WinRar

2. dubna 2007 v 2:32 Aplikace
Známý rozbaloací program WinRar pro win

Codec Pack All in 1

2. dubna 2007 v 2:31 Aplikace
Kodeky na přehrávání pro win ke stažení

Nové Oficiální informace přijdou v květnu

2. dubna 2007 v 2:31 Novinky
Odpoledních dobách po vydání prvního oficiálního traileru magazín GameInformer prozradil, že další oficiální informace o GTA IV přinese jejich květnové vydání časopisu. Podle dosavadních informací se máme opravdu na co těšit. Květnové číslo magazínu GameInformer by měl přinést velmi rozsáhlé preview a nějaké nové screenshoty. Vše bude bohužel v angličtině, ale až se na internet dostane screen s článkem tak na tomto portálu najdete jeho překlad, aby ti co neumí anglicky nebyli ochuzeny o tak důležité informace.