Březen 2007

ikonky

27. března 2007 v 0:52 Ikonky
Svíce.cz Dáma.cz Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Webpark

Radioactive Cheater 6.07

21. března 2007 v 7:32 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Databáze cheatů a návodů

Zdarma stáhnout Radioactive Cheater 6.07...

RCh obsahuje jednu z největších offline databází cheatů na světě - celkem 5570 cheatů a navíc 375 návodů. Možnost stahovat bonusové databáze např. cheaty na PSX, PS2, X-Box, GameCube, GameBoy Advance a Color, Nintendo 64 nebo Joke.

Cheat databáze 3.09 WIN

21. března 2007 v 7:29 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Nejrozsáhlejší offline i online databáze v ČR

Tento program obsahuje hromadu podvůdků, tipů, triků a level kódů do více než 4000 her. Přístupná je i online databáze, která je denně aktualizována.

Trainer Maker 4 for Windows 4.0.1115

21. března 2007 v 7:27 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Program pro tvorbu vlastních cheatů do počítačových her pomocí bezpečných úprav paměti.

Zdarma stáhnout Trainer Maker 4 for Windows 4.0.1115...

Program Trainer Maker 4 umožňuje pomocí bezpečných změn do paměti spuštěných programů vytvářet cheaty k počítačovým hrám i v případech, kde nejsou výrobcem hry přímo nabízeny. Použití programu Trainer Maker je naprosto bezpečné. V několika rychlých krocích, přehledně uspořádaných do průvodce, můžete pozměnit jakoukoliv číselnou hodnotu ve hře. Např. stav surovinových zdrojů, zdraví, munice, velikost armády, skóre a mnoho dalších, přičemž záleží jen na druhu hry. Program Trainer Maker 4 pracuje se všemi běžnými počítačovými hrami pro systém Microsoft Windows.

Teamspeak 2.0.32.60

21. března 2007 v 7:19 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Hlasový komunikační software

Zdarma stáhnout Teamspeak 2.0.32.60...

Teamspeak
Pomocí této aplikace může více lidí komunikovat přes internet. Komunikovat je možno při různých teamových hrách po síti nebo jen tak s přáteli, rodinou atd.
Detail produktu Teamspeak
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2.0.32.60
Výrobce (vše od výrobce)Teamspeak Systems
Stránka produktuhttp://www.goteamspeak.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání13.07.2005
Stažení za týden49
Stažení celkem5 826
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru5,59 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

Direct X 9.0c CZ

21. března 2007 v 7:16 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout Direct X 9.0c CZ...

Důležitý ovládač pro hraní některých her, přehrávaní videa, 3D grafiky atd. Bez tohoto ovládače se některé hry vůbec nespustí.
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2.0.32.60
Výrobce (vše od výrobce)Teamspeak Systems
Stránka produktuhttp://www.goteamspeak.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání13.07.2005
Stažení za týden49
Stažení celkem5 826
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru5,59 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

ABCgames Cheater je dobrý pomocník pro každého hráče

21. března 2007 v 7:15 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout ABCgames Cheater 2007/03...

ABCgames Cheater
ABCgames Cheater je dobrý pomocník každého hráče her, obsahuje mnoho návodů, cheatů, tipů pro PC, PS1, PS2, X-Box, X-Box360, GBC, GBA a mnoho dalších bonusových návodů.
Hlavní rysy programu:
  • největší databáze na Slovensku a Česku
  • vysoká kvalita textů - mnoho bonusových návodů
  • měsiční aktualizace
  • pěkný, rýchly, malý...
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2007/03
Výrobce (vše od výrobce)ABCgames.sk
Stránka produktuhttp://www.abcgames.cz
Podporovaný jazykSlovensky
Datum vydání13.03.2007
Stažení za týden34
Stažení celkem2 624
Operační systémWindows 95/98/ME/2000/XP/2003
Velikost souboru2,73 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

Scorpions WinCheater 2.05 Full

21. března 2007 v 6:55 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout Scorpions WinCheater 2.05 Full...Scorpions WinCheaterScorpion's WinCheater 2 je databázový program, obsahující stovky užitečných textů nejen pro hráče počítačových her. Oproti svému DOSovému prapředchůdci funguje bez větších potíží na systémech Windows 98/ME/NT/2000/XP. Tím je dáno například všeobecně lepší ovládání, grafické prostředí, bezproblémové tisknutí, propojení s Internetem atd.
Scorpion's WinCheater 2 je dodáván v podobě ovládacího programu a přídavných knihoven, které vám umožňují větší komfort výběru toho co preferujete a tím i lepší provádění případné aktualizace

Quake 4,legenda

21. března 2007 v 6:42 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Hry jiné
Krásný vzhled je na ten stroggský svět
No tak teď už si konečně můžeme napsat něco o grafice a visuálním zpracování vůbec. Jak už jsem napsal výše, běhá Q4 na enginu Dooma 3, takže se můžeme těšit na malé, ale zato velice detailní místnosti plné elektroniky, kabelů a trubek, skvělou hru světel a stínů nebo parádně zpracované modely či detailní textury. Bohužel vedle těchto kladů se také připravte na zoufale neinteraktivní prostředí, ve kterém nerozbijete obyčejný monitor ani výstřelem z raketometu. To je ale detail na jinak výborně odvedené práci. Ve hře nenarazíte na "hluché" místo, ve kterém si řeknete "teda tahle místnost je ale navržena blbě" nebo nějak nedomyšlený design. Až budete spouštět mechanický most, budou vám až oči přecházet z toho koncertu mechanických součástek. Parádní efekty vás očekávají obzvláště koncem hry, ale i ze začátku to vypadá hezky.

Zmínit musím ještě jednu věc a tou je neskonalá brutalita, která vás bude provázet celou hrou. Prakticky od začátku do konce bude cesta dál lemována mrtvými těly nebo jejich kusy, cákánci krve a dalšími hnusy. Nejednou budete svědky "scény za sklem", kdy silnější protivník brutálně zabije nějakého pěšáka (tyto skripty jsou většinou velice povedené), ale to není vše. Stroggové využívají mrtvá těla jako zásobárny energie a jako biomechanické počítače, takže na stěnách uvidíte přibitá těla, ze kterých budou trčet hadičky a trubky, nabodaná mrskající se těla, sloužící k pokusům a až budete svědky výše zmíněného dějového zvratu, který nechci prozradit, není vyloučeno, že vám bude poněkud blivno. Pokud je takové množství brutality klad nebo zápor, to ať už si každý přebere sám.
Pokud neumíte obstojně anglicky, moc toho z vysílačky nepochytíte a i zkušení borci budou mít občas problémy. Hudební stránka také není nic extra. Hudba je velice vzácná a nevýrazná.
Ohodnotit musím ještě zvukovou stránku hry. Samotný hlavní hrdina se řadí do kategorie těch němých, protože od něj za celou hru neuslyšíte jediné slovo (vlastně kromě řevu), ale ostatní postavy jsou namluveny perfektně. Velice často budete ve vysílačce poslouchat rozkazy "shora" nebo prostě jen konverzaci svých spolubojovníků a tyto zdánlivě bezvýznamné větičky posouvají hratelnost o třídu výš. Ve chvíli, kdy uslyšíte srdceryvný křik vaší právě masakrované jednotky vám opravdu spadne srdce až do kalhot. Bohužel se s touto vychytávkou nese i jeden zásadní neduh - absence titulků. Pokud neumíte obstojně anglicky, moc toho z vysílačky nepochytíte a i zkušení borci budou mít občas problémy. Hudební stránka také není nic extra. Hudba je velice vzácná a nevýrazná. Já si po dohrání hry vlastně ani nepamatuji, kdy přesně hrála.
Klady a zápory
Perfektní navázání na příběh Q2
Vyvážené zbraně a vyladěný engine
Chytlavá hratelnost
Absence titulků a nevýrazná hudba
Linearita, neinteraktivnost prostředí
Krátká herní doba
Autoři chtějí kromě hry pro jednoho hráče zabodovat také v multiplayeru a protože jsou si vědomi masivního úspěchu Quake 3: Arena, snažili se hru více hráčů přizpůsobit tomuto dílku jak jen to bylo možné. Zda se jim to povedlo či nikoliv, to ukáže až čas, ale pokud budou k dispozici kvalitní mapy, nevidím důvod pro neúspěch. Hráčská komunita je silná, zbraně vyvážené a engine svižný. Implementovány jsou i takové vychytávky jako možnost teleportovat raketu nebo granát a zabít tak protivníka na druhém konci mapy, který si to nic netuše zrovna namířil do teleportu.
Verdikt: Quake 4 je skvělé navázání na příběh Quaka 2. Hra v sobě spojuje perfektní akci, skvělou atmosféru beznadějných bojů na cizí planetě, kdy pěšáci umírají jak na běžícím pásu a vytříbený design a s ním spojený skvěle technicky zpracovaný engine. Hru ale kazí několik nudných pasáží, zoufalá linearita a neinteraktivita prostředí, absence titulků a nevýrazná hudba. Hra je také dost krátká (zhruba 8-10 hodin čistého času), ale jak už je v dnešní době zvykem, udělali si tvůrci v (dost ubohé) závěrečné animaci prostor přinejmenším pro datadisk, takže o Matthew Kaneovi rozhodně neslyšíme naposled.

Quake 4 přehlídka zbraní

21. března 2007 v 6:36 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Návody do her
Přehlídka zbraní.Machine Gun - Samopal získáte několik okamžiků po započetí hry, čímž zcela ztrácí význam základní Blaster. Jeho neocenitelnou vlastností je možnost zoomu a hlavně přimontovaná baterka, díky které budete moci prošmejdit i ta nejtemnější zákoutí. Jeho velice rychlá kadence a později i velký zásobník z něj dělají jednu z nejpoužívanějších zbraní a své uplatnění nalezne až do konce hry.
Poškození: 5HP na kulku (10HP se zoomem)
Rychlost střelby: 7 ran za sekundu

Shotgun - Klasická brokovnice zde nemůže chybět. Jedním výstřelem vychrlí jedenáct šipek, které mají ale klasicky velký rozptyl, takže je použitelná pouze na malé vzdálenosti. Později ve hře se zásobník rozšíří na deset nábojů, které lze navíc vyměnit všechny najednou.
Poškození: 10HP každá šipka
Rychlost střelby: 1 rána za sekundu

Grenade Launcher - Granátomet si najde překvapivě větší uplatnění, než se může zdát. Uplatnění najde při střelách za roh, i pokud se na vás žene větší klubko nepřátel a nejsou úplně u vás. Dobrý je také na "zakempované" zmetky.
Poškození: 100HP přímým zásahem, velký rádius poškození
Rychlost střelby: 4 granáty za 5 sekund. Granát vybuchne 2.5 sekundy po dopadu na zem nebo okamžitě při kontaktu s nepřítelem.

Rocket Launcher - Bez klasického raketometu by to snad také nešlo, takže i ten zde najdete. Do hlavně automaticky láduje hned tři rakety, které lze vystřelit velice rychle za sebou, poté už je střelba pomalejší.
Poškození: 100HP přímým zásahem, velký rádius poškození
Rychlost střelby: 4 rakety za 5 sekund

Lightning Gun - Z Quake 3 jsme se dočkali známé bleskové zbraně. Velký dosah a přesnost, slušná účinnost a fakt, že nepotřebuje přebíjet z ní dělá dobrého kandidáta téměř do jakékoliv situace. Později s ní zasáhnete i několik nepřátel současně.
Poškození: 8HP na jeden výboj
Rychlost střelby: 20 výbojů za sekundu

Hyperblaster - Přirovnat by se dal snad k plasmě z Dooma 3, jen střílí rychleji a rovněž náboje létají rychleji. Má velice rychlou kadenci a skvělou účinnost. Škoda že nemá baterku, protože jinak bych ho nedal z ruky.
Poškození: 14HP přímým zásahem, malý rádius poškození
Rychlost střelby: 25 ran za 2 sekundy

Nail Gun - Mocný hřebíkomet z Quake 1 je zpátky. Velká účinnost a později dva zásobníky po padesáti hřebících, to jsou přednosti tohoto macíka. Škoda jen té dlouhé doby nabíjení, pokud vyplácáte oba zásobníky.
Poškození: 30HP přímým zásahem, minimální rádius poškození
Rychlost střelby: 25 hřebíků za 4 sekundy

Rail Gun - Náhražka odstřelovačky v podobě této ničivé paprskové pušky je skutečně parádní kousek. Obrovská účinnost, solidní zoom a možnost sejmout nepřítele na velkou vzdálenost z ní dělají obávaného protivníka. Novinkou je omezení na tři rány v zásobníku.
Poškození: 100HP
Rychlost střelby: 2 paprsky za 3 sekundy

Dark Matter Gun - Náhražka legendární BFG je sice ze začátku obtížná na ovládání, ale pokud se s ní naučíte dobře zacházet, stane se z vás postrach okolí. Jako kompenzace za vysokou účinnost je velice pomalé nabíjení a ne zrovna mnoho nábojů k dispozici.
Poškození: 200HP přímým zásahem, obrovský rádius poškození
Rychlost střelby: 1 dávka za 2 sekundy