Březen 2007

ikonky

27. března 2007 v 0:52 Ikonky
Svíce.cz Dáma.cz Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Webpark

Radioactive Cheater 6.07

21. března 2007 v 7:32 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Databáze cheatů a návodů

Zdarma stáhnout Radioactive Cheater 6.07...

RCh obsahuje jednu z největších offline databází cheatů na světě - celkem 5570 cheatů a navíc 375 návodů. Možnost stahovat bonusové databáze např. cheaty na PSX, PS2, X-Box, GameCube, GameBoy Advance a Color, Nintendo 64 nebo Joke.

Cheat databáze 3.09 WIN

21. března 2007 v 7:29 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Nejrozsáhlejší offline i online databáze v ČR

Tento program obsahuje hromadu podvůdků, tipů, triků a level kódů do více než 4000 her. Přístupná je i online databáze, která je denně aktualizována.

Trainer Maker 4 for Windows 4.0.1115

21. března 2007 v 7:27 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Program pro tvorbu vlastních cheatů do počítačových her pomocí bezpečných úprav paměti.

Zdarma stáhnout Trainer Maker 4 for Windows 4.0.1115...

Program Trainer Maker 4 umožňuje pomocí bezpečných změn do paměti spuštěných programů vytvářet cheaty k počítačovým hrám i v případech, kde nejsou výrobcem hry přímo nabízeny. Použití programu Trainer Maker je naprosto bezpečné. V několika rychlých krocích, přehledně uspořádaných do průvodce, můžete pozměnit jakoukoliv číselnou hodnotu ve hře. Např. stav surovinových zdrojů, zdraví, munice, velikost armády, skóre a mnoho dalších, přičemž záleží jen na druhu hry. Program Trainer Maker 4 pracuje se všemi běžnými počítačovými hrami pro systém Microsoft Windows.

Teamspeak 2.0.32.60

21. března 2007 v 7:19 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace
Hlasový komunikační software

Zdarma stáhnout Teamspeak 2.0.32.60...

Teamspeak
Pomocí této aplikace může více lidí komunikovat přes internet. Komunikovat je možno při různých teamových hrách po síti nebo jen tak s přáteli, rodinou atd.
Detail produktu Teamspeak
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2.0.32.60
Výrobce (vše od výrobce)Teamspeak Systems
Stránka produktuhttp://www.goteamspeak.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání13.07.2005
Stažení za týden49
Stažení celkem5 826
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru5,59 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

Direct X 9.0c CZ

21. března 2007 v 7:16 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout Direct X 9.0c CZ...

Důležitý ovládač pro hraní některých her, přehrávaní videa, 3D grafiky atd. Bez tohoto ovládače se některé hry vůbec nespustí.
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2.0.32.60
Výrobce (vše od výrobce)Teamspeak Systems
Stránka produktuhttp://www.goteamspeak.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání13.07.2005
Stažení za týden49
Stažení celkem5 826
Operační systémWindows 98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru5,59 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

ABCgames Cheater je dobrý pomocník pro každého hráče

21. března 2007 v 7:15 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout ABCgames Cheater 2007/03...

ABCgames Cheater
ABCgames Cheater je dobrý pomocník každého hráče her, obsahuje mnoho návodů, cheatů, tipů pro PC, PS1, PS2, X-Box, X-Box360, GBC, GBA a mnoho dalších bonusových návodů.
Hlavní rysy programu:
  • největší databáze na Slovensku a Česku
  • vysoká kvalita textů - mnoho bonusových návodů
  • měsiční aktualizace
  • pěkný, rýchly, malý...
Licencezdarma
Verze (našli jste novou verzi?)2007/03
Výrobce (vše od výrobce)ABCgames.sk
Stránka produktuhttp://www.abcgames.cz
Podporovaný jazykSlovensky
Datum vydání13.03.2007
Stažení za týden34
Stažení celkem2 624
Operační systémWindows 95/98/ME/2000/XP/2003
Velikost souboru2,73 MB
Instalaceano
Odinstalaceano

Scorpions WinCheater 2.05 Full

21. března 2007 v 6:55 | http://www.instaluj.cz/ |  Aplikace

Zdarma stáhnout Scorpions WinCheater 2.05 Full...Scorpions WinCheaterScorpion's WinCheater 2 je databázový program, obsahující stovky užitečných textů nejen pro hráče počítačových her. Oproti svému DOSovému prapředchůdci funguje bez větších potíží na systémech Windows 98/ME/NT/2000/XP. Tím je dáno například všeobecně lepší ovládání, grafické prostředí, bezproblémové tisknutí, propojení s Internetem atd.
Scorpion's WinCheater 2 je dodáván v podobě ovládacího programu a přídavných knihoven, které vám umožňují větší komfort výběru toho co preferujete a tím i lepší provádění případné aktualizace

Quake 4,legenda

21. března 2007 v 6:42 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Hry jiné
Krásný vzhled je na ten stroggský svět
No tak teď už si konečně můžeme napsat něco o grafice a visuálním zpracování vůbec. Jak už jsem napsal výše, běhá Q4 na enginu Dooma 3, takže se můžeme těšit na malé, ale zato velice detailní místnosti plné elektroniky, kabelů a trubek, skvělou hru světel a stínů nebo parádně zpracované modely či detailní textury. Bohužel vedle těchto kladů se také připravte na zoufale neinteraktivní prostředí, ve kterém nerozbijete obyčejný monitor ani výstřelem z raketometu. To je ale detail na jinak výborně odvedené práci. Ve hře nenarazíte na "hluché" místo, ve kterém si řeknete "teda tahle místnost je ale navržena blbě" nebo nějak nedomyšlený design. Až budete spouštět mechanický most, budou vám až oči přecházet z toho koncertu mechanických součástek. Parádní efekty vás očekávají obzvláště koncem hry, ale i ze začátku to vypadá hezky.

Zmínit musím ještě jednu věc a tou je neskonalá brutalita, která vás bude provázet celou hrou. Prakticky od začátku do konce bude cesta dál lemována mrtvými těly nebo jejich kusy, cákánci krve a dalšími hnusy. Nejednou budete svědky "scény za sklem", kdy silnější protivník brutálně zabije nějakého pěšáka (tyto skripty jsou většinou velice povedené), ale to není vše. Stroggové využívají mrtvá těla jako zásobárny energie a jako biomechanické počítače, takže na stěnách uvidíte přibitá těla, ze kterých budou trčet hadičky a trubky, nabodaná mrskající se těla, sloužící k pokusům a až budete svědky výše zmíněného dějového zvratu, který nechci prozradit, není vyloučeno, že vám bude poněkud blivno. Pokud je takové množství brutality klad nebo zápor, to ať už si každý přebere sám.
Pokud neumíte obstojně anglicky, moc toho z vysílačky nepochytíte a i zkušení borci budou mít občas problémy. Hudební stránka také není nic extra. Hudba je velice vzácná a nevýrazná.
Ohodnotit musím ještě zvukovou stránku hry. Samotný hlavní hrdina se řadí do kategorie těch němých, protože od něj za celou hru neuslyšíte jediné slovo (vlastně kromě řevu), ale ostatní postavy jsou namluveny perfektně. Velice často budete ve vysílačce poslouchat rozkazy "shora" nebo prostě jen konverzaci svých spolubojovníků a tyto zdánlivě bezvýznamné větičky posouvají hratelnost o třídu výš. Ve chvíli, kdy uslyšíte srdceryvný křik vaší právě masakrované jednotky vám opravdu spadne srdce až do kalhot. Bohužel se s touto vychytávkou nese i jeden zásadní neduh - absence titulků. Pokud neumíte obstojně anglicky, moc toho z vysílačky nepochytíte a i zkušení borci budou mít občas problémy. Hudební stránka také není nic extra. Hudba je velice vzácná a nevýrazná. Já si po dohrání hry vlastně ani nepamatuji, kdy přesně hrála.
Klady a zápory
Perfektní navázání na příběh Q2
Vyvážené zbraně a vyladěný engine
Chytlavá hratelnost
Absence titulků a nevýrazná hudba
Linearita, neinteraktivnost prostředí
Krátká herní doba
Autoři chtějí kromě hry pro jednoho hráče zabodovat také v multiplayeru a protože jsou si vědomi masivního úspěchu Quake 3: Arena, snažili se hru více hráčů přizpůsobit tomuto dílku jak jen to bylo možné. Zda se jim to povedlo či nikoliv, to ukáže až čas, ale pokud budou k dispozici kvalitní mapy, nevidím důvod pro neúspěch. Hráčská komunita je silná, zbraně vyvážené a engine svižný. Implementovány jsou i takové vychytávky jako možnost teleportovat raketu nebo granát a zabít tak protivníka na druhém konci mapy, který si to nic netuše zrovna namířil do teleportu.
Verdikt: Quake 4 je skvělé navázání na příběh Quaka 2. Hra v sobě spojuje perfektní akci, skvělou atmosféru beznadějných bojů na cizí planetě, kdy pěšáci umírají jak na běžícím pásu a vytříbený design a s ním spojený skvěle technicky zpracovaný engine. Hru ale kazí několik nudných pasáží, zoufalá linearita a neinteraktivita prostředí, absence titulků a nevýrazná hudba. Hra je také dost krátká (zhruba 8-10 hodin čistého času), ale jak už je v dnešní době zvykem, udělali si tvůrci v (dost ubohé) závěrečné animaci prostor přinejmenším pro datadisk, takže o Matthew Kaneovi rozhodně neslyšíme naposled.

Quake 4 přehlídka zbraní

21. března 2007 v 6:36 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Návody do her
Přehlídka zbraní.Machine Gun - Samopal získáte několik okamžiků po započetí hry, čímž zcela ztrácí význam základní Blaster. Jeho neocenitelnou vlastností je možnost zoomu a hlavně přimontovaná baterka, díky které budete moci prošmejdit i ta nejtemnější zákoutí. Jeho velice rychlá kadence a později i velký zásobník z něj dělají jednu z nejpoužívanějších zbraní a své uplatnění nalezne až do konce hry.
Poškození: 5HP na kulku (10HP se zoomem)
Rychlost střelby: 7 ran za sekundu

Shotgun - Klasická brokovnice zde nemůže chybět. Jedním výstřelem vychrlí jedenáct šipek, které mají ale klasicky velký rozptyl, takže je použitelná pouze na malé vzdálenosti. Později ve hře se zásobník rozšíří na deset nábojů, které lze navíc vyměnit všechny najednou.
Poškození: 10HP každá šipka
Rychlost střelby: 1 rána za sekundu

Grenade Launcher - Granátomet si najde překvapivě větší uplatnění, než se může zdát. Uplatnění najde při střelách za roh, i pokud se na vás žene větší klubko nepřátel a nejsou úplně u vás. Dobrý je také na "zakempované" zmetky.
Poškození: 100HP přímým zásahem, velký rádius poškození
Rychlost střelby: 4 granáty za 5 sekund. Granát vybuchne 2.5 sekundy po dopadu na zem nebo okamžitě při kontaktu s nepřítelem.

Rocket Launcher - Bez klasického raketometu by to snad také nešlo, takže i ten zde najdete. Do hlavně automaticky láduje hned tři rakety, které lze vystřelit velice rychle za sebou, poté už je střelba pomalejší.
Poškození: 100HP přímým zásahem, velký rádius poškození
Rychlost střelby: 4 rakety za 5 sekund

Lightning Gun - Z Quake 3 jsme se dočkali známé bleskové zbraně. Velký dosah a přesnost, slušná účinnost a fakt, že nepotřebuje přebíjet z ní dělá dobrého kandidáta téměř do jakékoliv situace. Později s ní zasáhnete i několik nepřátel současně.
Poškození: 8HP na jeden výboj
Rychlost střelby: 20 výbojů za sekundu

Hyperblaster - Přirovnat by se dal snad k plasmě z Dooma 3, jen střílí rychleji a rovněž náboje létají rychleji. Má velice rychlou kadenci a skvělou účinnost. Škoda že nemá baterku, protože jinak bych ho nedal z ruky.
Poškození: 14HP přímým zásahem, malý rádius poškození
Rychlost střelby: 25 ran za 2 sekundy

Nail Gun - Mocný hřebíkomet z Quake 1 je zpátky. Velká účinnost a později dva zásobníky po padesáti hřebících, to jsou přednosti tohoto macíka. Škoda jen té dlouhé doby nabíjení, pokud vyplácáte oba zásobníky.
Poškození: 30HP přímým zásahem, minimální rádius poškození
Rychlost střelby: 25 hřebíků za 4 sekundy

Rail Gun - Náhražka odstřelovačky v podobě této ničivé paprskové pušky je skutečně parádní kousek. Obrovská účinnost, solidní zoom a možnost sejmout nepřítele na velkou vzdálenost z ní dělají obávaného protivníka. Novinkou je omezení na tři rány v zásobníku.
Poškození: 100HP
Rychlost střelby: 2 paprsky za 3 sekundy

Dark Matter Gun - Náhražka legendární BFG je sice ze začátku obtížná na ovládání, ale pokud se s ní naučíte dobře zacházet, stane se z vás postrach okolí. Jako kompenzace za vysokou účinnost je velice pomalé nabíjení a ne zrovna mnoho nábojů k dispozici.
Poškození: 200HP přímým zásahem, obrovský rádius poškození
Rychlost střelby: 1 dávka za 2 sekundy

Quake 4

21. března 2007 v 6:34 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Návody do her
Matthew Kane je pořádný ranař. Pokud narazí na nepřítele, tasí pohotově některou ze zbraní a jen tak něco ho nerozhodí, takže s ním nemusíte chodit, jako by měl v kalhotách bonus v podobě nahnědlých ee. Pokud už dostane nějaký ten zásah, nesloží se jako malá holka, ale tvrdě bojuje dál. I tak je ale občas přesila větší, než by mohl ustát, ale naštěstí na to nebude sám. Prakticky celou hru se potkává s kolegy ze své jednotky, i z jednotek jiných a vzájemná spolupráce je většinou klíčem k úspěchu. Nejen že vyřídit vlnu Stroggů je pak o dost snazší, ale kamarád technik vám doplní zásoby brnění a medik uzdraví bolavé kosti a zacelí šrámy na těle. Občas budete dělat doprovod klíčovému človíčkovi, který vám třeba otevře cestu dál, apod. Kromě těchto "pro postup nutných" NPC se ale o ostatní nemusíte příliš zajímat, pokud zemřou, budete to mít těžší, ale žádné opakování misí se nekoná. Celý postup hrou je tak přirozenější, uvidíte umírat své kolegy a pocit ze skutečné války bude o to větší.
K cíli vede vždy pouze jedna cesta a zabloudit nelze. Prostě vejdete do místnosti, postřílíte odpor, jedinými možnými dveřmi vejdete do další místnosti a proces se opakuje.
Samotné mise ale nejsou jen o eskortování důležitých lidí nebo pomáhání dalším jednotkám. Matthew Kane se bude muset nejednou postarat sám o sebe nebo jít zcela jinou cestou než ostatní, aby jim něčím zajistil cestu dál. Během hry si také osedláte třeba velkého bojového robota nebo tank, obojí s neomezeným střelivem. Bohužel tyto pasáže jsou pojaty až moc arkádově a celkově je to spíše nuda, ale na druhou stranu jsou to pouze krátké okamžiky, takže se de facto jedná jen o malé zpestření. Design hry je veskrze povedený, ale bohužel extrémně lineární. Každá hra je prakticky lineární, ale Q4 už je extrém. K cíli vede vždy pouze jedna cesta a zabloudit nelze. Prostě vejdete do místnosti, postřílíte odpor, jedinými možnými dveřmi vejdete do další místnosti a proces se opakuje. Sem tam si budete muset k dalšímu postupu trochu pomoci, ale nikdy to není nic těžkého a jedná se většinou o záležitost na pár sekund. Navíc cesta za vámi se zcela nepochopitelně neustále zavírá, takže se pořád pohybujete na velice malém herním prostoru. Co mě vyloženě štvalo, ale zároveň je i trochu pochopitelné, je naskriptované otevírání dveří, kterými se dá dostat dál. Bojujete například v místnosti s několika Strogg, jediné dveře jsou zamčené a odemknou se z ničeho nic až ve chvíli, kdy padne poslední protivník.
Mocný arsenál
Co by to bylo za akci, kdybyste neměli dostatečné množství anihilačních prostředků. Za zbraně vysekávám tvůrcům hlubokou poklonu, protože jsou perfektně vyvážené a své využití si najdou včechny. Arsenál obsahuje celkem jedenáct kousků, přičemž o místo základní zbraně se dělí Blaster (baterka, malá účinnost, ale má baterku) v singleplayeru a Gauntlet (rukavice, zbraň pouze na blízko, ale dost účinná) v multiplayeru. Uplatnění těchto dvou kousků najde asi pouze v krizových situacích, když nebudou náboje do ničeho jiného, ale zbylých devět exemplářů představuje perfektní souhru palebné síly a strategie. Netrvá zas tak dlouho všechny zbraně získat, takže si do sytosti užijete opravdu všech. Navíc spousta z nich dozná během hry nějaká vylepšení od kamarádů techniků, kteří vám např. zvětší zásobník u samopalu, zrychlí nabíjení brokovnice zásobníkem, takže není nutné ládovat nábojnice po jedné, lightning gun bude mít schopnost zasáhnout více cílů současně, apod. Pro podrobnější popis zbraní věnujte pozornost následující tabulce, kde jsou všechny zbraně kromě té základní.
Quake 4

Quake 4 legenda pokračuje

21. března 2007 v 6:31 | http://bonusweb.idnes.cz/ |  Hry jiné
2876 Mb
47
182
3692Stroggové útočí
Rasa brutálních a bezcitných kybernetických androidů, Stroggů, cestuje vesmírem a hledá suroviny. Jenže jsou suroviny a suroviny, takže pár barelů ropy, zlaté hodinky nebo kbelík uhlí je opravdu neuspokojí a jediné, co chtějí, je stručně řečeno lidské maso. Živé lidi konvertují do svých řad, kusy těl používají jako zásobárny energie, jako potravu a kdo ví na co ještě, no prostě humus. Pokud nepatříte mezi borce s dobrou pamětí nebo jste prostě Quake 2 nedohráli, trošku vám usnadním situaci. Hlavní hrdina na konci dvojky zabil vůdce Stroggů - Makrona, ale bohužel kýžený konec války, ve který lidé doufali, nenastal. Definitivní konec války nastane, teprve až bude zničen Nexus - centrální mozek Stroggů, který se nachází na jejich domovské planetě Stroggos.
Hladké přistání by snad nečekal nikdo z vás a sestřelení je překvapení srovnatelné s ponožkami pod vánočním stromkem. Hráč je tak vržen do akce prakticky okamžitě, protože se transportér zřítí přímo doprostřed bitevního pole.
Quake 4 (dále jen Q4) tedy začíná ihned poté, co Q2 skončil. Makron je zničen a lidstvo zahajuje obrovskou invazi na planetu svých nepřátel. V tuto chvíli je z vás už mariňák a člen elitní jednotky Rhino Squad, Matthew Kane a na palubě jednoho z mnoha transportérů očekáváte přistání na tu zpropadenou planetu. Hladké přistání by snad nečekal nikdo z vás a sestřelení je překvapení srovnatelné s ponožkami pod vánočním stromkem. Hráč je tak vržen do akce prakticky okamžitě, protože se transportér zřítí přímo doprostřed bitevního pole, což je výhoda - žádné zdlouhavé brífingy a podobná zdržení. Po eliminaci prvních nepřátel se setkáte s prvními přeživšími a skutečná hra začíná. Příběh hry je tedy celkem povedený a dočkáte se i jednoho klíčového dějového zvratu, o kterém můžu prohlásit, že je "dost hustej". Bohužel pokud jste bedlivě sledovali všechny novinky a trailery, víte přesně, na co narážím. Prozrazení této zcela zásadní věci přímo tvůrci a to dokonce ještě před vydáním hry, stejně tak jako její detailní popsání v několika dalších recenzích, je pro mě zcela nepochopitelná chyba, které se já budu snažit vyvarovat. Pokud si tedy chcete příběh dokonale vychutnat, vyhýbejte se před dohráním hry jakýmkoliv spoilerům.

Pokrok nezastavíš...
Přestože se hry neujali samotní id Software, ale jejich havraní kolegové z Raven Software, je vzájemná spolupráce znát na každém kroku. Q4 běží na enginu svého kolegy Dooma 3, což se asi nebude líbit hráčům se slabšími stroji, ale nebojte, není to taková tragédie, jak si myslíte. Hoši z Ravenu jsou mistři v oboru a s id Software mají vřelé vztahy, takže jejich engine mají zmáknutý na jedničku. V praxi to znamená, že je Q4 podstatné lépe optimalizovaný, než Doom 3 a i přes fakt, že vypadá Q4 o chlup lépe, je méně náročný! Pokud je ve vašem kompíku usazena grafická karta alespoň GeForce 6600, užijete si bez problémů hru v 1024x768 a v plných detailech. Super! Spojení "vypadá Q4 o chlup lépe než Doom 3" jsem použil zcela záměrně. Nechápejte mě špatně, i Doom 3 vypadal skvěle, ale jeho kvality bohužel kazila velká temnota, která, ač měla navodit pocit strachu, všechny krásy enginu nemilosrdně zahalovala. V Q4 je sice také pár tmavých zákoutí, ale není to takový extrém. Většinu bojů si tak vychutnáte při daleko lepším osvětlení a celkem dost si užijete i exteriéry, na které byl Doom 3 vzácný jako prací prášek na studentských kolejích. Už bylo ale dost srovnávání s Doomem 3, tyto hry spolu mají v tuto chvíli společný pouze engine a Q4 navíc není žádný survival horor, ale klasická 3D akce (hodil by se i přívlastek bezduchá, ale to mi strach a úcta nedovolí). Ke grafickému zpracování se ještě vrátím, teď něco o tom, jak se Q4 hraje.
1 část

Rychlejší stahování

21. března 2007 v 6:08 Aplikace

ZDE.
Po instalaci programu asi první co budete chtít,je je mít program v češtině.
Otevřete program a klikněte na Options které je označeno obrázkem šroubováku.
Potom zvolte Language a vyberte si jazyk (z English na Czech) a potvrďte OK.
Objeví se anglické okno a vy dáte ANO.(poznámka: když minimalizujete program,
tak se vám zobrazí v panelu v pravo dole jako žlutá hvězda).
Když teď spustíte program je už v češtině.Je také za potřebí ještě nastavit
ještě dvě věci: 1. spuste program a klikněte na Volby (je to označeno velkou
ikonou s obrázkem šroubováku),dejde ukládání a datum,a vyberte si cestu,kam
se vám bude ukládat to co stahujete.
2.aby program stahovál přímo z prohlížeče,nastavte takto:
Spuste program a zvolte volby.Ze seznamu
vyberte Integrace a začkrtněte povoli následující integraci,začkrtněte
internet Explorer (u mozilly stahování nefunguje,u Opery se nezkoušel).
Když to zaškrtnete tak cokoliv budete stahovat z Internetu Exporer
se bude stahovat přes tento program (kromě torrentů ty přes tento program
stáhnout nelze),a když to nebude zaškrtlé tak se přes tento program nebude
stahovat nic.

A ted postup při stahování:
když něco stahujete tak se vždy objeví okno kde je otevřít v.. a uložit a
tak dále,ale ťed by se vám místo toho okna mělo objevit okno s nadpisem
Uložit jako.. a vy dáte pouze změnit a vyberete cestu kam to chcete
instalovat a kliknete na Stáhnout (je to v pravo dole a někdy tam je napsáno
pouze Stáhno..).Pokud se vám rovnou objeví okno Stahování bylo dokončeno,
je to už buď tak rychle stáhlé,ale třeba vám to nepůjde otevřít a proto to radši
začněte stahovat znova.Správně když tedy vyberete cestu kam to chcete
stáhnout a zmáčnete stáhnout ,mělo by se objevit okno s nadpisem
(20)%.. a v té tabulce má být něco jako Velikost,Stav a Umístění,
A mělo by se dole v tabulce zaplnovat pruch modrou barvou.Okno můžete
minimalizovat a otevřít ikonu,která je v panelu vpravo dole obrazovky
(ve tvaru hvězdy).Klikněte v levém panelu programu na :Všechny,a uvidíte
kolik procent už je u toho co stahujete.Až bude stahování dokončeno,objeví se
okno z nadpisem Stahování bylo dokončeno.U tohoto můžete dát křížek a nebo
můžete kliknout na Otevřit spustit a tím otevřete to,co jste stáhli.

Jak postupovat s Daemon tools:

21. března 2007 v 6:06 Aplikace
  • nainstalujte si Daemon Tools a restartujte
  • spusťte program poklikáním na zástupce na ploše. Zdánlivě se nic dít nebude, ale to že je program spuštěný poznáte v pravém rohu obrazovky, kde se vám objeví ikona programu v taskbaru:


  • klikněte na ikoku pravým tlačítkem myši a zvolte "Virtual CD/DVD-ROM" > "Device 0[XY:] No media" > "Mount image" a otevře se vám okno s nabídkou k otevření souboru.
  • najděte na disku kam jste si uložili rozbalený adresář "MiniImage" a vyberte soubor "Té Stažené hry". Kliknte na otevřít a to je vše!


  • přesvědčte se že je vše v pořádku - otevřete tento počítač a pokud tam uvidíte že vám přibylo další CD s názcem "Názvu hry". Jako na obrázku níže pro Windows 2000

Guild Wars

21. března 2007 v 5:49 On - line hry

Guild Wars

Guild WarsLatest-Main1.22 GB23689
Výrobce:ArenaNetVydavatel:NCsoftV ČR:CD ProjektDatum vydání:duben 2005Vydáno v ČR:červen 2005Lokalizace:manualHomepage:http://www.guildwars.com/
Hodnocení80%
Guild Wars je koncepčně netradiční fantasy MMORPG od týmu ArenaNet a společnosti NCsoft odehrávající se ve smyšleném světě, kde stejně důležitou roli zastávají jak hráči sdružení do skupin - gild, tak i hráči jednotlivci. Zajímavá je především možnost hrát tohle MMORPG v podstatě jako singleplayer hru, ovšem s možnost kdykoli se vrátit do žijícího a neustále se měnícího on-line světa. Není tak problém plnit jednodušší questy o samotě a získávat tím všechny zkušenosti pro sebe, nebo se stát členem skupiny a vyrazit společně za splněním questu na jehož konci kromě spousty zkušeností, potřebných ke zvyšování dovedností a učení nových schopností, čeká také nějaký ten poklad. Tvůrci se rovněž rozhodli hodit za hlavu otravné cestování na začátek každého questu, které mnoho hráčů většinou jen otravovalo.
Dostupné info:
- Recenze hry
- Preview
- Diskuze

Dostupný download:
- Screeny
- Video
- Demoverze
- Wallpapery
Obrázek ze hry

Super-Bikes

21. března 2007 v 5:46 Simulátory

Super-Bikes

Super Bikes Riding ChallengeGames-Simulation2.1 GB4829391
Super-Bikes: Riding Challenge se představuje

Nová závodní hra od tvůrců her jako je Evolution GT (2006) neboScreamer (1995) se nese i nadále ve velmi rychlém tempu, ale tentokrát si necháme od dvě kolečka méně a vrhneme se na jednostopá vozidla.Super-Bikes: Riding Challenge připravuje společnost Milestone s.r.l. (Italové), která již několik závodních her s motorkami má za sebou. Pro Electronic Arts Sports dělali hrySuperbike,Superbike 2000 (recenze - 88%) aSuperbike 2001, které byly hodnoceny velmi dobře. Díky těmto zkušenostem chtějí společně s vydavatelskou firmou Black Bean vytvořit nejrealističtější závody motorek na PC a PS2. K tomu budou napomáhat nové ovládací prvky, vylepšená fyzika, umělá inteligence ostatních závodníků a samozřejmě grafický výraz. O tom si můžete udělat představu díky sérii obrázků v naší galerii nebo z jednoho traileru.

Rise of Legends

21. března 2007 v 5:43 Strategické

Rise of Legends

RISE.OF.NATIONS.RISE.OF.LEGENDS-NoCd C..Games-Strategy2.27 GB555214
Rise of Nations: Rise of Legends
Výrobce:Big Huge GamesVydavatel:MicrosoftV ČR:CD Projekt
Datum vydání:květen 2006Vydáno v ČR:červen 2006Lokalizace:titulky
Homepage:http://www.microsoft.com/games/riseoflegends/
Hodnocení74%
Strategie Rise of Legends je v mnoha směrech duchovním nástupcem povedené historické strategie Rise of Nations. Tentokrát se však autoři rozhodli pustit do něčeho nového. Do hry zahrnuli fantasy svět, ale hlavně, se vyhli zaběhnutým klišé a la orkové a elfové. Vzniká tedy svět, kde se střetává svět magie se světem techniky a samozřejmě to nepřináší nic "dobrého." Jsou zde tři velmi odlišné civilizace. První jsou "Vinci," kteří používají klasickou techniku po vzoru Leonarda da Vinciho. Další jsou Alinové, s nádechem Arábie a silou spočívající hlavně v magií. Poslední civilizací jsou Cuotlové, kteří vzor pro svůj boj nacházejí v Mayské civilizaci. Hlavní aspekty hry jsou převzaty z Rise of Nations, jen k nim je přidáno ještě pár dalších novinek. Když pomineme všechny ostatní herní rysy, tak tím největším skokem je audiovizuální zpracování, což má na svědomí kompletně přepracovaný herní engine.
Dostupné info:
- Recenze hry
- Preview
- Diskuze

Dostupný download:
- Screeny
- Video
- Demoverze
- Patche
- Wallpapery
Obrázek ze hry
Rise of Nations: Rise of Legends

SiN Episode

21. března 2007 v 5:41 Novinky
1391 Mb
15
37
5229


Výrobce:Ritual EntertainmenVydavatel:ValveV ČR:?
Datum vydání:květen 2006Vydání v ČR:květen 2006Lokalizace:?
Homepage:http://www.sinepisodes.com/
Další:veškeré informace o hřeŽánr:akčníHra více hráčů:Ne
Nejen cesty lidských osudů jsou nevyzpytatelné - hry jsou na tom úplně stejně! Jedním z nejžárnějších příkladů budiž dnes již téměř série SiN, jíž štěstí dosud příliš nepřálo. Ono vybrat si rok 1999 pro vydání akční střílečky bylo, jak se později ukázalo, dosti sebevražedné. Proč? Inu, stačí si vzpomenout na nepopiratelné kvality kultovního Half-Life, který má v kolonce datum narození takřka stejná čísla, a není třeba dále uvažovat, z jakého důvodu ostatní střílečky zapadly. Half-Life je jednoduše přebil. Ovšem SiN měl také své kouzlo a pokud by nebyl tak příšerně zabugovaný, s přehledem by si došel pro stříbrnou medaili a mohl k dílu Valve utvořit důstojnou alternativu. Nakonec však skutečnou zábavnost hry docenila pouze hrstka hráčů, kteří na ní ale rádi vzpomínají dodnes. Není divu, podobně osobitá akce se vidí zřídkakdy.
Hlavní hrdina, urostlý sympaťák John Blade, není typickým ztělesněním dobra - má i své stinné stránky, ale to ani omylem není na škodu, ba právě naopak - do jeho virtuální schránky to nalévá lidskost a není tak problémem se s ním po několika odehraných chvílích sžít.
A teď k oné nevyzpytatelnosti herních osudů: obstojí tvrzení, že nebýt Half-Life, dočkal by se SiN mnohem hlučnějších ovací. Je tak nadevše paradoxní, s jakým technologickým zázemím autoři z Ritual Entertainment vyrukovali v souvislosti s tvorbou pokračování, na které jsme si počkali pěkných pár let a zřejmě nikdo v něj nedoufal. Ale zpět k věci: SiN Episodes poběží na bázi Source enginu, jenž mají na svědomí právě Valve a vytvořili ho primárně pro Half-Life 2. A aby toho náhodou nebylo málo, získá spojení někdejších konkurentů ještě mnohem pevnější vazbu - jako hlavní distribuční systém byl zvolen internetový Steam, jenž nepochází ze stáje nikoho jiného, než opět Valve. I to je dost možná důvodem, proč nedávno vypuštěné in-game video pocházející ze sinovské epizody Emergence bylo v některých pasážích k nerozeznání od Half-Life 2, což logicky způsobilo nevoli v pařanských řadách a dost možná na jejich popud se tak titul dočká designového přepracování a přidání vlastních signifikantních znaků. Přeci jen, SiN by měl být především o osobitosti.
Výše nastíněná situace, vedoucí až k odložení na květen, nám dala vítanou příležitost se na marketingem nepříliš tknutý titul podívat blíže. Jistě jste zvědaví na způsob vydávání SiN Episodes, okolo nějž se vedou dost možná větší řeči, než o samotném herním obsahu. Podle všeho bude výhradním distribučním kanálem již zmíněný Steam, který je již odbytištěm mnoha kousků, avšak aby na něj, jako na hlavního koně, vsadila známá společnost toužící zasáhnout široké masy, to se děje zřejmě poprvé. Je ale pravdou, že koncepce SiN Episodes tomuto distribučnímu systému přímo vyhovuje. Nepůjde totiž o jednolitý kousek, nýbrž o postupně vydávané epizody, z nichž každá by měla strávit kolem pěti hodin čistého herního času, což při ceně nějakých dvaceti dolarů nepředstavuje výraznější důvod ke kritice. Ještě dodejme, že by jednotlivé epizody měly následovat zhruba po půl rocích, přičemž aktuální plán počítá s vydáváním do roku 2009. Ale pochopitelně se uvidí až s vydáním první části. Mělo-li by jít o prodělečný projekt, nemusíte se bát, že by se s ním vývojáři patlali a trávili tak dlouho.
Někteří hráči možná mohou mít strach z nepochopení děje, když vlastně nehráli první díl, naštěstí jsou takové obavy zbytečné, jelikož pokračování bude vyprávět svůj vlastní příběh a epizody pak nabídnou samostatné, dějově ucelené komplety, takže abyste si užili třetí část, nebude nutné mít nahránu druhou apod. Nicméně, v mnoha bodech narazíte na všelijaká propojení a pokud zvládnete všechny "díly", budete odměněni kompaktním zážitkem.
SiN Episodes má jiné ambice: proběhnout se po zajímavých expozicích a mnoha zbraněmi zlikvidovat ještě více nepřátel.
Emergence představuje víceméně úvod - představení stylové megapole Freeport City, jež je opředena všemi možnými hříchy, z nichž ve většině má prsty temná postava sexy dominy Elexis Sinclair. Hlavní hrdina, urostlý sympaťák John Blade, není typickým ztělesněním dobra - má i své stinné stránky, ale to ani omylem není na škodu, ba právě naopak - do jeho virtuální schránky to nalévá lidskost a není tak problémem se s ním po několika odehraných chvílích sžít. To ukázal již starý dobrý první díl. Nadmíru zajímavé je právě velmi atmosférické město, v němž se odehrají všechny epizody. V Emergence z něj uvidíte mnohé, byť jen z dálky, ovšem s vědomím, že se tam v dalších částech podíváte.

ikonka blogu

21. března 2007 v 5:25 Ikonky blogu
Photobucket - Video and Image Hosting

SiN Episodes

21. března 2007 v 5:09 Návody
V zásadě půjde o tradiční střílečku ve stylu Half-Life 2, a přestože se tvůrci snaží v konceptu udělat změny, netěšte se na kdovíjak inovovaný systém. SiN Episodes má jiné ambice: proběhnout se po zajímavých expozicích a mnoha zbraněmi zlikvidovat ještě více nepřátel. To vše v pěkné grafice a s ne úplně zbytečným příběhem. Tudíž nabídka, nad kterou fanda správných akci nos rozhodně neohrne, naopak se nadechne slastných výparů.
Pokud bychom měli zmínit jen jeden z bodů design dokumentu, který nás nejvíce zaujal, šlo by zřejmě o schéma dynamicky se přizpůsobující obtížnosti. Pravda, o podobných vychytávkách jsme slyšeli už mnohokrát, někde fungovaly jakž takž, jinde vůbec, ovšem SiN Episodes na to jdou vskutku od podlahy. Emergence a dá se předpokládat, že i další epizody, budou hráčům vypracovávat podrobné statistiky zaznamenávající procentuální úspěšnost zásahů z různých zbraní, počet zabití či schopnost bránit se palbě. A to ne proto, abyste si na konci každé úrovně mohli říct, jací jste borci, nýbrž právě z důvodu vyladění umělé inteligence přesně vašim potřebám tak, abyste neustále cítili výzvu, nikoli však frustraci. Pokud můžeme věřit dojmům zahraničních novinářů, tak to skutečně funguje a nepřátelští vojáci neustále tasí nové taktiky. Celá věc jde dokonce tak daleko, že ve chvíli, kdy začnete sázet jeden headshot za druhým, začnou se zanedlouho objevovat padouši vybavení helmami. Designér hry, Tom Mustaine, si všiml zajímavého faktu: ať už se AI adaptuje směrem dolů či naopak nahoru, zabere dohrání vždy zhruba stejně času. To svědčí o takřka dokonalé vyváženosti.
Celá věc jde dokonce tak daleko, že ve chvíli, kdy začnete sázet jeden headshot za druhým, začnou se zanedlouho objevovat padouši vybavení helmami.
Ačkoliv ve hře zůstanou mnohé prvky známé z Half-Life 2, jako například řídící sekvence nebo chvíle, kdy se nad vámi rozbije prosklený strop, z něhož začnou slaňovat zlí hoši, přesto se snad autorům nakonec povede zachovat jedinečnou, zvláštními kombinacemi barev podtrženou, atmosféru, která se od zřejmě nejlepší akci současnosti jasně odliší. Letos se kvalitní akce neztratí!
Pokud jste teď se slinou u úst dočetli a litujete, že nejste zrovna jedna ruka se Steamem, což v našich zeměpisných šířkách a délkách není nic tak neobvyklého, máme pro vás naději: Ritual se právě v těchto dnech rozhoduje, zda přeci jen nerozešle nějaké ty krabice do kamenných obchodů. Doufejme, že se rozhodne správně.
Index očekávání: 85%